14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۱:۲۱:۴۰
کد مطلب:  qbVevyDD
به مناسبت هفته دولت؛
افتتاح دبستان 6کلاسه شهید اسدیان سورک

در ایام هفته دولت دبستان 6کلاسه شهید اسدیان سورک با 800متر مربع زیر بنا و اعتبار بالغ بر 750میلیون تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ همزمان با هفته دولت و باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل نوسازی، فرماندار میاندورود و مسئولین شهرستان مدرسه ابتدایی 6کلاسه شهید اسدیان روستای سورک افتتاح شد.

نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در این مراسم با بیان اینکه وظیفه مهم دولت، امیدبخشی بین مردم است، اظهار کرد: چندین سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گذشته است، امام راحل به یاری مردم، رژیم شاهنشاهی را از کشور بیرون راند تا ایران وابسته با کشورهای غرب نباشد.

قادری فرماندار شهرستان میاندورود نیز با بیان اینکه نقش بارز امام خمینی(ره) قبل و بعد از انقلاب امیدواری به مردم بود، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید، امید را به مردم داد و در این زمینه موظف هستیم که ما هم به‌عنوان بدنه دولت، کارها و اقدامات را با این رمز به انجام برسانیم.

ارسطو قادری با اشاره به اینکه برجام توفیقات بزرگی برای دولت دارد، افزود: این برجام با حمایت مقام معظم رهبری و مسؤولان خبره به سرانجام رسید.

شیرزاد مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران نیز با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: در طول این سه سال 235 میلیارد تومان اعتبار ملی و استانی تخصیص داده شد.

قربانعلی شیرزاد بیان کرد: این مدرسه با 800متر مربع زیر بنا در قالب 6کلاس درس و اعتبار بالغ بر 750میلیون تومان به بهره برداری رسید.

 

به اشتراک بگذارید :