17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ ۰۹:۰۵:۰۶
کد مطلب:  1829585
جمعبندی گزارش آمار بیست و چهارمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی استان

رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل گفت: جمعبندی گزارش آمار بیست و چهارمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی استان که همزمان با مدارس سراسر کشور از نوزده لغایت سی ام آبانماه به صورت حضوری و غیر حضوری و در بستر شبکه شاد دانش آموزی برگزار شد انجام گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، عیسی قاسمپور رئیس اداره فرهنگی  هنری، اردوها و فضاهای پرورشی  اداره کل با اعلام این خبر گفت: جمعبندی گزارش آمار بیست و چهارمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی استان که همزمان با مدارس سراسر کشور  از نوزده لغایت سی ام آبانماه به صورت حضوری و غیر حضوری و در بستر شبکه شاد دانش آموزی برگزار شد انجام گرفت.

وی گفت: در این دوره از انتخابات که با توجه به شرایط خاص کرونایی به صورت حضوری و غیر حضوری انجام گرفت تمهیدات لازم توسط ادارات نواحی و مناطق چهارده گانه ومدارس کل استان در جهت ترغیب و تشویق دانش آموزان واجد شرایط جهت حضور و مشارکت حداکثری انجام گرفت ودانش آموزان در فضای پر شور و نشاط انتخابات در مدارس استان مشارکت فعال داشتند و نمونه ای از فرهنگ مشارکت در اداره امور و مسئولیت پذیری را به منصه ظهور رسانند.

قاسمپور ادامه داد: در 1635 آموزشگاه استان انتخابات به صورت حضوری و مجازی انجام گرفت و تعداد 2927 نفر به عنوان عضو شورای دانش آموزی انتخاب شدند.

به اشتراک بگذارید :