17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۰:۵۳:۲۵
کد مطلب:  op3JtAC3
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
طرح هجرت ۳ موجب تعامل دانش آموزان و مدارس می شود

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در بازدید از اجرای طرح هجرت 3 در مدارس گفت: طرح هجرت باعث می شود ارتباط دانش آموزان با مدرسه حفظ شود و فرصتی برای ایفای نقش در مرمت و بازسازی مدرسه داشته باشند.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری در بازدید از اجرای طرح هجرت 3 در مدارس قمر بنی هاشم قیامدشت و دبستان حضرت زهرا(س) هدف از اجرای طرح هجرت را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کارآفرینی، تقویت حس مسئولیت پذیری و محرومیت زدایی دانسته و گفت: در این طرح دانش آموزان به فعالیت هایی از قبیل تعمیرات و بازسازی میز و صندلی مدارس و همچنین زیبا سازی، طراحی و نقاشی مدارس خواهند پرداخت.

نصیری در این بازدید با اشاره به اهمیت برگزاری اردوهای طرح هجرت دانش آموزان گفت: اجرای این طرح های سازندگی می تواند در ایجاد و بهبود امکانات فرهنگی و آموزشی و کسب مهارتهای حرفه ای با بهره گیری از خلاقیت و تلاش خود دانش آموزان تاثیر بسزایی داشته باشد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری  خاطرنشان کرد: امیدواریم شرکت کنندگان در این اردو با دقت و تلاش بیشتر، فضای مدرسه را برای استفاده دانش آموزان و معلمان شاداب و آماده سازند.

شایان ذکر است طرح هجرت ۳ تابستان ۹5 از آغاز شهریور ماه در 30 مدرسه و با شرکت 500 دانش آموز برگزار می شود و هر دانش آموز به مدت 10 روز به انجام اموری از قبیل رنگ آمیزی، تعمیر میز و نیمکت و شاداب سازی خواهد پرداخت.

به اشتراک بگذارید :