13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۰:۲۹:۱۰
کد مطلب:  WMqRRCeW
در هفته دولت صورت گرفت؛
کلنگ‌زنی دبیرستان سیدعلی صالحی امیری در امیرکلا ی شهرستان بابل

بمناسبت هفته دولت، سید علی صالحی امیری خیر بابلی11میلیارد ریال برای ساخت یک مدرسه در شهر امیرکلای این شهرستان اهداء کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ محمدتقی عباسپور در مراسم آغاز عملیات اجرایی این مدرسه گفت: اگر امروز ایران اسلامی به عنوان یک قدرت منطقه ای و بین المللی مطرح است، به خاطر حمایت و مشارکت مردم در تمام صحنه های این انقلاب است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل افزود: در طول تاریخ این انقلاب، مردم در هر بخشی که حضور یافته اند زمینه خیر و برکات فراوانی بوده اند.

وی ضمن قدردانی از خدمات انسان دوستانه سیدعلی صالحی امیری خیر مدرسه ساز که این طرح را احداث خواهد کرد، گفت: اقدام کردن به کار خیر توفیق می خواهد و هر کسی  نمی توانند در این بخش ورود پیدا کند.

سیدعلی صالحی امیری هم در این مراسم گفت: ؛ همیشه در این فکر بوده ام که کار خیری برای مردم منطقه ام انجام دهم که خوشبختانه خداوند این توفیق را داد تا  عملیات اجرایی احداث این مدرسه را آغاز کنم؛ امروز بسیار خرسندم که یکی از بزرگ ترین آرزوهایم برآورده شده است.

شایان ذکر است؛ پیش بینی می شود  این مدرسه در دو طبقه با زیربنای یکهزار و 100 متر مربع و 6 کلاس درس تمام هوشمند در مدت زمان 18 ماه ساخته شود.

به اشتراک بگذارید :