15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ ۱۹:۲۰:۳۶
کد مطلب:  1828909
در راستای توسعه و بهبود کیفیت اماکن ورزشی آموزش و پرورش ؛
اعضا شورای اسلامی کلانشهر تبریز از فضاهای دهکده ورزش دانش آموزی استان بازدید کردند

ظهر امروز به همت معاونت تربیت بدنی و سلامت استان و با هدف توسعه دهکده ورزش دانش آموزی استان آذربایجان شرقی جمعی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز بهمراه مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از بخشهای این مجموعه بازدید بعمل آوردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، پرویز هادی قهرمان اسبق رقابتهای کشتی جهان و آسیا و حکیمه غفوری مادر شهید مدافه حرم صادق عدالت اکبری و اعضا شورای بهمراه مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان   معاون ورزشی شهرداری تبریز و جمعی از مسئولین از این پروژه عظیم بازدید کردند.
پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه مجموعه اینچنینی در حوزه ورزش دانش آموزی در سطح کشور بی نظیر است گفت: همراهی و همکاری بخشهای استانی و شهری در تجهیز و تکمیل این مهم امری لازم و ضروری است.
گفتنی است که در جریان این بازدید قولهای مساعدی از سوی اعضاء شورا و معاونت شهرداری کلانشهر تبریز برای توسعه، تجهیز و تکمیل پروژه ورزش دانش آموزی استان آذربایجان شرقی داده شد.
دهکده ورزش دانش آموزی واقع در آخر خیابان طالقانی جنب هنرستان طالقانی تبریز، متشکل از زمین چمن مصنوعی فوتبال، سالنهای چند منظوره، سالن کشتی، والیبال ساحلی، تنیس خاکی و ... با مشارکت شهرداری تبریز و ....  در حال احداث است.

به اشتراک بگذارید :