13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ ۱۴:۱۸:۱۱
کد مطلب:  1828699
در ادامه بازدیدهای دوره ای از مناطق محروم استان:
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از مدارس منطقه بلده بازدید کرد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در ادامه بازدیدهای دوره ای از مناطق محروم و کمتر برخوردار استان در منطقه بلده حضور یافته و از مدارس این منطقه بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در ادامه بازدیدهای دوره ای از مناطق محروم و کمتر برخوردار استان با همراهی منصورکیایی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران و حسن پور رئیس آموزش و پرورش بلده در این منطقه حضور یافته و از مدارس این منطقه بازدید کرد.

وی ابتدا از مدارس شبانه روزی منطقه بلده بازدید کرد که طی این بازدید ها مقرر شد تابودجه های لازم برای تجهیز خوابگاه ها و تعمیر و تجهیز کلاس های فناوری این مدارس شبانه روزی تخصیص یابد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در ادامه با حضور در روستای مرچ از مدرسه شیخ العراقین این روستا از توابع بلده که بعد از بیست سال دوباره بازگشایی شد بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید با اشاره به سند تحول بنیادین گفت: در این سند به عدالت آموزشی تأکید زیادی شده و همه فرزندان ایران زمین باید از فرصتهای آموزشی برابر برخوردار شوند.

علیرضا سعدی پور از معلمین این مدرسه که در این مناطق کمتر برخوردار حضور پیدا کرده و به کار تدریس می پردازند تقدیر و تشکر کرده و خاطرنشان کرد: زحمات خیرین و اعضای شورای روستا را در بازسازی و بازگشایی این مدرسه پس از 20 سال که برای ما بسیار شوق آفرین و لذت بخش است، جای تقدیر دارد و نمی توان از این تلاش خالصانه غافل شد.

پس از پایان بازدید از این مدرسه با اهدای لوح تقدیر از عباس جلالی رئیس شورا و برادران فرامرزی اعضای شورای این روستا که نقش مهمی در بازگشایی دوباره این مدرسه داشتند تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :