23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ ۱۱:۵۰:۰۰
کد مطلب:  1828589
کسب رتبه برتر مجتبی قدبیگی قاری فرهنگی ممتاز شهرستان‌های استان تهران در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از کسب رتبه برتر قاری فرهنگی ممتاز شهرستان‌های استان تهران در رشته قرائت ترتیل چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قران کریم خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: موفقیت‌های همکاران فرهنگی استان در مسابقات و عرصه‌های مختلف باعث مباهات است و این بار آقای مجتبی قدبیگی قاری و حافظ ممتاز استان توانست در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته قرائت ترتیل موفق به کسب رتبه برتر شود.

هاشمی ضمن اشاره به  نقش الگویی معلمان بر قشر آینده ساز جامعه گفت: معلمی  که با قرآن کریم و مفاهیمی قرآنی انس بیشتری دارد سعی می کند رفتار و منش قرآنی داشته باشد و قطعا نقش بسزایی در رفتار و منش دانش آموزانش خواهد داشت.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌‌های استان تهران این افتخار آفرینی را به قاری ممتاز منتخب و جامعه فرهنگیان  فرهیخته استان تبریک گفت.

لازم به ذکر است  این مسابقات هر ساله به همت سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود و امسال فینال این مسابقات از ۲۹ آذرماه تا سوم دی‌ماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :