14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ ۱۲:۴۰:۱۲
کد مطلب:  1826507
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
انجام فرایند ساماندهی و جذب 1540 آموزش دهنده سوادآموزی استان

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از انجام فرایند ساماندهی و جذب 1540 آموزش دهنده سوادآموزی استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در صبحگاه مشترکی که به مناسبت هفته سوادآموزی با حضور معاونین و کارکنان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد از خروجی حوزه نهضت سوادآموزی پس از گذشت 42 سال از تاسیس این نهاد ابراز رضایت کرده و گفت: شاهد نتایج درخشان نهضت سوادآموزی هستیم که موجب افتخار و شوق آفرین است.

وی با اشاره به سختی و طاقت فرسا بودن آموزش بزرگسالان افزود: آموزشیاران ما در دورترین مناطق استان حضور یافته و با سختی زیاد به آموزش سوادآموزان پرداختند.و با همت همین آموزش دهنده ها امروز استان مازندران رتبه یک کشور را در میزان باسوادی دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از تشکیل پرونده برای 1973 آموزش دهنده استان مشمول قانون الحاقی مصوبه مجلس طی دو مرحله خبر داده و گفت: فرایند ساماندهی و جذب به صورت حق التدریسی 1540 نفر از پذیرفته شدگان آزمون تاکنون انجام شده و تعداد 36 آموزش دهنده نیز از طریق قانون ایثارگری به استخدام آموزش و پرورش درآمدند.

سعدی پور با بیان اینکه سوادآموزی امری بسیار با اهمیت است خاطرنشان کرد: انجام اولویت پژوهشی حوزه سوادآموزی و برگزاری جلسات اقماری به همراه کارگاه های مختلف در آموزش و حمایت از سوادآموزان، دوره ها، روشها و متدهای جدید از برنامه های سوادآموزی استان در یکسال گذشته بوده است.

در این مراسم از سوادآموز موفق و کارآفرین، انوشیروان بهرامی، و کارکنان حوزه معاونت سوادآموزی تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :