17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ۱۶:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1823387
با حضور اسفندیار صادقی معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان صورت گرفت ؛
مراسم غبار روبی مزار شهدای سوادآموزی

معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در دومین روز از هفته سوادآموزی با حضور گلزار شهدای وادی رحمت تبریز مزار شهدای سوادآموزی را غبار روبی و عطر افشانی کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، اسفندیار صادقی معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در دومین روز از هفته سوادآموزی که با عنوان .... نامگذاری شده است به همراه کارکنان سوادآموزی نواحی تبریز و جمعی آموزش دهندگان ،صبح پنجشنبه دوم دی ماه  مزار شهدای سوادآموزی در تبریز را عطر افشانی و غبار روبی شد.

این مقام مسئول با اشاره به "آیه الذین یومنون بالغیب" گفت: شهدا ، جانبازان و ایثارگران سرمایه معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می شود و در همین راستا خدمت به خانواده های شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مورد تاکید می باشد.

همچنین صادقی قبل از مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای سوادآموزی استان در دیدار با خانواده شهید والامقام سوادآموزی مقصود صدری انوری اظهار داشت : همه با باور داریم که شهدا افرادی بودند با ویژگی های منحصر به فرد که هم تاریخ معاصر هم در آینده ارزش های این بزرگواران غیر قابل انکار خواهد بود.

شهید مقصود صدری انوری در سال ۶۵ در عملیات کربلای پنج به فیض شهادت نائل آمده اند.

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :