14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ۲۳:۰۷:۵۴
کد مطلب:  1823363
عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان:
بیش از 35 هزار تن از مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش و مهارت آموزان ماده 28 در آزمون جامع 19 آذر پذیرفته شدند

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، از اعلام نتایج نهایی آزمون جامع سری سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش و مهارت آموزان ماده 28 خبر داد و گفت: با برگزاری آزمون جامع اسامی و مشخصات 35 هزار و 275 تن از افراد پذیرفته شده روز دوشنبه 29 آذر ماه به مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، کچوئیان، دبیر برگزار کننده آزمون های دانشگاه با قدردانی از تلاش و کوشش استادان و مسؤولان حوزه های مختلف این دانشگاه به منظور تربیت معلمانی در خور و شایسته برای نظام آموزشی و پرورشی کشور و همچنین تبریک به جمع کثیر قبول شدگان شرکت کننده در آزمون جامع 19 آذر، تصریح کرد: پس از برگزار شدن آزمون جامع سری سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش و همچنین مهارت آموزان ماده 28 ورودی سال 99 و جاماندگان سال های قبل توسط مرکز سنجش صلاحیت های حرفه ای منابع انسانی دانشگاه فرهنگیان، مجموع کل قبول شدگان این آزمون به رقم 35 هزار و 275 تن رسید.

کچوئیان، خاطر نشان کرد: از این مجموع تعداد 17 هزار و 396 تن مهارت آموز ماده 28، تعداد 16 هزار و 221 نفر مشمول قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش و جاماندگان هر دو سری نیز یک هزار و 658 نفر بود.

این مقام مسؤول، تاکید کرد: اسامی و مشخصات قبول شدگان آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان، به منظور شروع فرآیند تبدیل وضعیت و صدور احکام مرتبط روز دوشنبه 29 آذر به مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش ارسال شد.

وی، تناسب و میزان اعتبار آزمون های جامع دانشگاه فرهنگیان را از اولویت ها و مباحث مهم این دانشگاه برشمرد و گفت: اتخاذ تدابیر صحیح، شناخت شرایط و برنامه ریزی دقیق از مهم ترین اقدامات دانشگاه برای برگزاری هر چه بهتر آزمون های جامع و تضمین کیفیت این آزمون ها است.

استاد دانشگاه، برگزاری دوره های کیفی آموزشی و مهارت آموزی را از دیگر دغدغه‌های دانشگاه فرهنگیان ذکر و تصریح کرد: هدف اصلی، تلاش مشمولان و مهارت آموزان برای کسب گواهینامه صلاحیت حرفه معلمی، تثبیت حضور در کلاس درس و تسریع روند تبدیل وضعیت فرد در عرصه آموزش و پرورش است. به طور حتم این معلمان با پشت سر گذاشتن دوره های آموزشی و مهارت آموزی با شناخت و تسلط کامل بر روش های نوین تدریس و ایفای نقش راهنما و هدایت کننده خود برای شکوفایی و هدایت تحصیلی دانش آموزان این مرز و بوم  تلاش خواهند کرد.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، در ادامه با اشاره به برگزاری آزمون فرهنگی دو گروه مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش و مهارت آموزان ماده 28، روز چهارشنبه 24 آذر ماه سال جاری، تصریح کرد: با دریافت نتایج آزمون فرهنگی جمعی از مشمولان توسط مرکز سنجش صلاحیت های حرفه ای منابع انسانی دانشگاه، نمره آزمون جامع برگزار شده 19 آذر ماه گذشته برخی مشمولان تغییر و با کسب حد نصاب نمره لازم موفق به دریافت گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی به منظور تبدیل وضعیت و استخدام در دستگاه وزارت آموزش و پرورش شدند.

کچوئیان، گزارش گیری مجدد از سامانه مروارید و دریافت نمره قبولی برخی مشمولان از دوره کارآموزی را عامل تغییر در نمره اصلی برخی دیگر از شرکت کنندگان در آزمون و کسب نمره قبولی برای دریافت گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی اعلام و خاطر نشان کرد: با رسیدگی مجدد به آزمون کتبی مشمولان، تعدادی دیگر از شرکت کنندگان در آزمون موفق به کسب حد نصاب نمره لازم شدند.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، خطاب به گروه های شرکت کننده در آزمون جامع گفت: افراد می توانند با ورود به سامانه آزمون های الکترونیکی دانشگاه به نشانی azmoon.cfu.ac.ir نتایج را دریافت کنند.

دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، از اهتمام رئیس این دانشگاه، اعضای هیات رئیسه، مراکز حراست و هوشمندسازی، روابط عمومی، اداره کل نظارت و تعالی سازمانی، پشتیبانی و دیگر همکاران فعال در سایر حوزه های دانشگاه، همچنین مدیر عامل شرکت رایادرس در خصوص حمایت و برگزاری مطلوب آزمون های جامع دانشگاه در طول سال جاری قدردانی کرد.

این مقام مسؤول، در پایان یادآور شد: افرادی که موفق به کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون 19 آذر نشده اند، می توانند به عنوان آزمون جبرانی با سری چهارم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در آزمون جامع شرکت کنند.

به اشتراک بگذارید :