14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ۲۱:۴۸:۵۱
کد مطلب:  1823315
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
واریز سود سپرده صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان مهرماه ۱۴۰۰

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران از واریز سود سپرده صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان مهرماه ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ سپرده صندوق ذخیره فرهنگیان بازنشسته مهر ماه امروز پنجشنبه دوم دی ماه به حساب آنان نزد بانک ملی واریز شده است. 

 علی سهرابی با اعلام این خبر افزود: میانگین واریزی برای این دسته از بازنشستگان محترم مبلغ ۲۴ میلیون تومان بوده است. این در حالی است که میانگین واریزی اعضاء به صندوق ۶ میلیون تومان می باشد. 

وی در همین رابطه اضافه کرد: مبلغ پرداختی شامل واریزی عضو، واریزی دولت و سود ناشی از فعالیت های اقتصادی صندوق ذخیره فرهنگیان است که به حساب ۴۳ هزار و ۴۶۸ نفر از فرهنگیان کشور واریز شده است.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد:حداکثر پرداختی مبلغ ۶۰ میلیون تومان بوده است که این رقم همه دریافتی فرهنگیان مذکور نیست، زیرا سود سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ پس از تقسیم در بین اعضای صندوق، به حساب بازنشستگان نیز واریز خواهد شد و میزان دریافتی آنان نیز افزایش می یابد.

سهرابی توصیه کرد: فرهنگیان عضو صندوق ذخیره برای بهره مندی کامل از سهم دولت و سود آوری موسسه میزان واریزی ماهانه خود را تا سقف ۵ درصد افزایش دهندو همچنین تعداد اندک فرهنگیانی که هنوز عضو صندوق ذخیره فرهنگیان نشده اند، در اسرع وقت نسبت به عضویت در موسسه اقدام نمایند.

به اشتراک بگذارید :