20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ۱۱:۲۸:۰۳
کد مطلب:  1822747
با هدف ارتقای شیوه های تدریس مربیان و دبیران درس تفکر و سبک زندگی برگزار می شود:
هشتمین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی

هشتمین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی با هدف ارتقای شیوه های تدریس مربیان و دبیران درس تفکر و سبک زندگی برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «محمد شعبانی» با اعلام این خبر گفت:  هشتمین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی با هدف ارتقای کیفی شیوه های تدریس مربیان مشاوران و دبیران درس تفکر و سبک زندگی، ترغیب و تشویق دبیران به استفاده از روشهای مختلف خلاق و فعال یاددهی و یادگیری، فراهم نمودن ایجاد فضایی شاد و پویا جهت کشف و شکوفایی استعدادهای نهفته در ایران  برگزار می شود.

وی افزود: مخاطبین این جشنواره، دبیران درس تفکر و سبک زندگی، معاونین پرورشی، مربیان تربیتی و مشاوران هستند و اداره امور تربیتیف مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی استان مازندران برگزار کننده این جشنواره در سال تحصیلی 1401-1400 می باشد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران در رابطه با ویژگی های آثار تصریح کرد:  تدوین طرح درس ملی متناسب با برنامه درس ملی و با موضوع تدریس از ویژگی آثار باید باشد و مهلتارسال آثار به ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق تا پایان دی‌ماه ۱۴۰۰ و به دبیرخانه استان مازندران تا ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ می باشد.

به اشتراک بگذارید :