24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ۱۰:۴۶:۵۲
کد مطلب:  1822643
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
برگزاری دهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران از برگزاری دهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی در سال تحصیلی 1401-1400 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «محمد شعبانی» از برگزاری دهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی در سال تحصیلی 1401-1400 خبر داده و گفت: محورهای جشنواره دهم، اجرای فعالیت‌ها و تولید محصولات فرهنگی و پرورشی، مدیریت و برنامه‌ریزی، تعامل موثر و فعال با والدین، فضا و تجهیزات و امکانات، فرآیند آموزش و فنون کلاسداری است.

وی در رابطه با قالبهای جشنواره افزود:  قالبهای این جشنواره در زمینه های  نوشتاری، مولتی‌مدیا، انواع ویدیو کلیپ، فیلم کوتاه، پویانمایی، نمایش، داستان و روایت، مجله و ویژه نامه، روزنامه دیواری و غیره است که در بخش‌های تربیتی، مشاوره، مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و تجربه های ماندگار ویژه افراد پیشکسوت و بازنشسته برگزار می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار تا ۱۵ بهمن ماه به ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق و تا ۳۰ بهمن به اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران می باشد.

شایان ذکر است دبیرخانه کشوری این جشنواره در استان مازندران واقع است.

 

به اشتراک بگذارید :