18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ۱۰:۱۵:۱۸
کد مطلب:  1822555
درخشش معلم گیلانی در جشنواره کشوری تجربیات برترِ حوزه سنجش و ارزشیابی

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: در هشتمین جشنواره کشوری تجربیات برتر حوزه سنجش، خانم نغمه کساری گیلک از صومعه سرا، رتبه برگزیده کشوری را از آنِ خود کرد.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمد رحمتی ضمن قدردانی از افتخار آفرینی معلم گیلانی در جشنواره کشوری تجربیات برترِ  مدارس، خاطر نشان کرد: شناسایی و ترویج الگوها ، شیوه های نوین و اثربخش ارزشیابی پیشرفت تحصیلی،  فراهم سازی زمینه های لازم برای تبادل این تجربیات سازنده برای تمامی معلمان، دانش آموزان در زمینه یاددهی و یادگیری از اهدف اجرای این جشنواره بود. وی همچنین با تأکید بر ضرورت فراگیری و ارائه مهارت های نوین در مدارس اظهار داشت: ارزشیابی، فرآیندی نظام یافته برای جمع آوری، تحلیل و تفسیر اطلاعات است که مشخص میکند هدف های آموزشی مورد نظر تا چه میزان تحقق یافته است. همچنین توان معلم در انتقال مفاهیم یادگیری و اعتبار سنجی محتوا را به دنبال دارد.


    شایان ذکر است تعداد کل طرح های واصله به کمیته ی ارزیابی استان 90 طرح بوده که تعداد 8 طرح به عنوان طرح برتر شناخته شد و در این میان خانم نغمه کساری گیلک(دبیر مدارس استثنایی صومعه سرا) توانست با ارائه ی طرح بهبود ارزشیابی و یادگیری در فضای مجازی" در هشتمین جشنواره تجربیات مدارس در حوزه سنجش و ارزشیابی ( سال تحصیلی 1400-1399 )"  به عنوان برگزیده کشوری معرفی و از سوی وزارت آموزش و پرورش مورد تقدیر قرار گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :