15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ ۰۹:۵۱:۱۸
کد مطلب:  0Cp6quTA
تفاهم نامه همکاری مشترک آموزش و پرورش مازندران با صدا و سیما

اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران و صدا و سیمای مرکز استان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ داوود تقی نیا معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان مازندران  ضمن بیان اصول اولیه ی تفاهم نامه ؛از سختی های کار در سوادآموزی مطالبی را بیان داشته و خواستار همکاری صداو سیما با سوادآموزی استان شد.

وی خواستار همکاری در زمینه معرفی جایگاه و ضرورت سوادآموزی در نگاه امام (ره) و مقام معظم رهبری،انتظارتولید و پخش برنامه  هایی در سالروز جهانی مبارزه با بی سوادی(17 شهریور) و(7 دی ماه) سالروز تاسیس سوادآموزی در کشور به فرمان امام (ره)،پرداختن به موضوع سوادآموزی در برنامه های محلی ،تهیه گزارش ها و سوادآموزان،زیرنویس برنامه های تلویزیونی،پخش تیزر تبلیغات سوادآموزی تهیه شده توسط سازمان سوادآموزی ،تاثیر سواد در توسعه ی پایدار،مسائل اجتماعی،تحکیم خانواده و اصلاح سبک زندگی..،معرفی چهره های موفق و.... شد.

در ادامه صمدی معاونت صدا و سیمای استان به مسوولیت مشترک دو نهاد اشاره کردند و از اعضای دو دستگاه خواستند، با ارائه ی پیشنهادهای خود نقش رسانه ی ملی را در این تفاهم نامه مشخص نمایند تا قبل از بحرانی شدن یک مشکل با استفاده از این رسانه اقدام لازم به عمل آید.

به اشتراک بگذارید :