13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ ۰۹:۴۲:۵۴
کد مطلب:  CJwbZTtz
مدیر آموزش و پرورش و پرورش قرچک:
دوره های آموزشی کتب جدید التألیف در قرچک آغاز شد

مدیر آموزش و پرورش قرچک از آغاز دوره های آموزشی کتب جدید التألیف ویژه معلمان پایه ششم ابتدایی و دهم متوسطه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استا ن تهران، مهدی نیکبخت، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: با عنایت به سیاست ها ی حوزه ستادی در اجرای مفاد سند تحول بنیادین و تغییر محتوای آموزشی و شیوه های تدریس، تعدادی از کتب پایه های ششم  و دهم در این شهرستان آغاز شد.

مدیر آموزش و پرورش و پرورش قرچک افزود: درس ریاضی پایه ششم ابتدایی و در پایه دهم  دروس هندسه، ریاضی و آمار؛ فارسی،نگارش1،علوم و فنون ادبی، دینی و قرآن و اخلاق (رشته علوم انسانی)، دینی و قرآن و اخلاق(رشته های غیرانسانی)، عربی1(علوم انسانی)، فیزیک رشته های ریاضی و تجربی، زبان انگلیسی، زیست شناسی، جغرافیای عمومی، تاریخ و جامعه شناسی، آزمایشگاه علوم، کارآفرینی و تفکر و مواد رسانه ای از جمله دوره های آموزشی کتب جدید تالیف این شهرستان است.

نیکبخت تصریح کرد: جهت برگزاری مطلوبتر این کلاس ها مدرسان توانمند و علاقمند  این شهرستان جهت دوره های تامین  مدرسی کتب جدید التألیف به دوره های کشوری نیز اعزام شدند.

وی با اشاره به این امر که  فراگیران با توجه به ابلاغ رایانه ای مرتبط با موضوع (به هرمیزان ساعت تدریس) و به شرط ثبت در سامانه LTMS می توانند در دوره شرکت کنند، ادامه داد: در پایان دوره برای معلمان شرکت کننده به شرط قبولی در آزمون پایانی و عدم غیبت موجه بیش از یک دهم کل ساعت آموزش ، طبق ضوابط آموزش های کوتاه مدت در سامانهLTMS گواهینامه الکترونیکی صادر خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش قرچک در خاتمه افزود: حضور معلمانی که در سال تحصیلی 96-95 در پایه های ششم ابتدایی و دهم دارای ابلاغ تدریس می باشند در دوره های فوق الزامی است.

به اشتراک بگذارید :