23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ ۱۴:۴۸:۲۳
کد مطلب:  1821633
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جمع مدیران مدارس شهرستان ماهشهر عنوان کرد:
مدیران مدارس راهبران جهاد آموزشی در زیست بوم کرونا هستند/تعلیم و تربیت تمام ساحتی مرهون فعالیت مدیران تحولی است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به نقش مدیران مدارس به عنوان راهبران جهاد آموزشی در زیست بوم کرونا؛ بیان کرد: تحقق تعلیم و تربیت تمام ساحتی تنها با وجود مدیران مدارس تحولی امکان پذیر است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت امروز چهارشنبه ۱ دی ماه ۱۴۰۰ در جمع مدیران مدارس شهرستان ماهشهر اظهار کرد: زیست بوم کرونا شرایط ویژه ای را برای نظام تعلیم و تربیت کشور رقم زده است و بی شک ارتقای اثربخشی و نیز کیفیت آموزش ها در این زیست بوم تنها با راهبری اصولی مدیران تحولی مدارس محقق می شود.

 

وی در ادامه با اشاره به نقش مدیران تحولی در تحقق تعلیم و تربیت تمام ساحتی؛ خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که می بایست به صورت ویژه توسط مدیران مدارس دنبال شود جلوگیری از بازماندگی از تحصیل و افزایش پوشش تحصیلی است و این مهم زمینه ساز تحقق عدالت آموزشی در سطح مدارس خواهد شد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه گفت: مدیران مدارس یکی از ارکان سند تحول بنیادین هستند و به عنوان راهبران فعالیت آموزشی و تربیتی می توانند نقش مهمی در شکل گیری بستر برای تحقق تعلیم و تربیت تمام ساحتی ایفا کنند.

 

مودت در پایان یادآور شد: معلمان در دوران زیست بوم کرونا با استمرار جهاد آموزشی موفق به کسب یک سرمایه عظیم اجتماعی شدند. بر همین اساس آموزش و پرورش می بایست با تکیه بر این سرمایه اجتماعی تمام تلاش خود را برای افزایش پوشش تحصیلی به کار ببندد.

به اشتراک بگذارید :