18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ ۱۳:۲۵:۲۲
کد مطلب:  1821293
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
به همت معلمان 18هزار دانش آموز به ابزار هوشمند مجهز شدند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی، حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش پیش از ظهر روز چهارشنبه اول دی ماه، در مراسم کمک های مومنانه صندوق امداد شهیدمدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی ناحیه یک آموزش و پرورش گفت: در جامعه معلمان ظرفیت های بی نظیر وجود دارد که اگر از آن ها به خوبی بهره بگیریم و به مسئولیت به عنوان وظیفه الهی نگاه کنیم، اتفاقات مبارکی را شاهد خواهیم بود.

مدیرکل آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان ما باید وجود ارزشمند حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) به عنوان الگوهایی برای رسیدن به کمال انسانیت را به شایستگی به دانش آموزان معرفی کنند، گفت:مهم ترین ویژگی اجرای عدالت در تمام ارکان آن، توجه به رفع محرومیت در جامعه است.

ایشان با تاکید بر تکریم و توجه بیش از پیش به بحث سرمایه های اجتماعی گفت: در ابتدای همه گیری ویروس کرونا و تعطیلی آموزش های حضوری بیش از 20 هزار ششصد  دانش آموزان استان از دستگاه های هوشمند آموزشی مجازی محروم بودند،اما به همت همه همکاران اقدامات شجاعانه و ایثارگرانه ای انجام شد، که تا امروز برای بیش از 18 هزار  دانش آموزان تجهیزات آموزش های مجازی تهیه شده است،که به وجود این همکاران افتخار می کنم.

این مقام مسئول با اشاره به این موضوع که برای فرهنگیان توفیق خدمت به بهترین بندگان خداوند حاصل شده، افزود: فرهنگیان با داشتن روحیه معنوی از فرصت های احسان و نیکوکاری به بهترین شکل استفاده و همراهی های زیادی با جامعه داشته اند. مهم ترین سرمایه جامعه در اختیار نظام تعلیم و تربیت است،که