24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ ۱۳:۰۰:۲۴
کد مطلب:  1821187
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می کند:
مسابقه «قهرمان من» به مناسبت دومین سالروز شهادت سردارسلیمانی

مسابقه «قهرمان من» به مناسبت دومین  سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ویژه مخاطبان کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، همزمان با نزدیک شدن به دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، مسابقه «قهرمان من» با موضوعات «حاج قاسم»، «احترام به پدر و مادر»، «سردار دل‌ها»، «عشق به وطن»، «حاج قاسم و دفاع از حرم»، «یاران کوچک حاج قاسم»، «حاج قاسم و مردمی‌ بودن»، «سردار دل‌ها و فرزندان شهدا» و «تبیین وصیت‌نامه شهید سلیمانی» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ویژه مخاطبان کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، صاحبان آثار می‌توانند در قالب‌های «شبکه اجتماعی (استوری، کانال و صفحه)، کلیپ و نماهنگ، نقاشی، پوستر و اینفوگرافی، پادکست و قصه‌گویی دیجیتال، بازی و نرم‌افزارهای تلفن همراه و انیمیشن، کمیک موشن و موشن‌گرافی» در این رویداد شرکت کنند.

در فراخوان این مسابقه بر معرفی مکتب شهید سلیمانی با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی و در اهداف برگزاری آن بر شناخت و معرفی شخصیت شهید سلیمانی به نسل کودک و نوجوان، شبکه‌سازی فعالان و تولیدکنندگان محتوای فرهنگی تأکید شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را از طریق سامانه شبکه فعالان فرهنگی دیجیتال به نشانی platzaar.ir  تا ۱۰دی ۱۴۰۰ارسال کنند.

به اشتراک بگذارید :