19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ ۰۸:۴۶:۰۷
کد مطلب:  8t96T2sl
مدیر آموزش و پرورش کهریزک در نشست ستاد پروژه مهر 95:
انتظار می رود دست اندرکاران پروژۀ مهر با قوت و برنامه ریزی دقیق روند کار را ادامه دهند

نشست ستاد پروژه مهر 95 آموزش و پرورش کهریزک با حضور مدیر، دبیر و مسئولین و اعضای کمیته ها در اتاق معاونت آموزش متوسطه این اداره برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استا ن تهران، نشست ستاد پروژه مهر 95 کهریزک، با حضور محمدرضا افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش کهریزک و مدیر ستاد پروژه مهر 95 این اداره، عزیزان معاونت آموزش متوسطه و دبیر ستاد پروژه مهر و مسئولین کمیته ها و اعضای آندر اتاق معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهریزک برگزار شد.

محمدرضا افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش و مدیر ستاد پروژه مهر کهریزک ضمن تشکر از کلیه عوامل اجرایی ستاد پروژه مهر، از اعضای ستاد خواست تا با فراهم آوردن بستری مناسب و شاد و همچنین ایجاد انگیزه هر چه بیشتر و بهتر مدارس هم برای دانش آموزان و هم برای کارکنان را بوجود آورند.

وی ادامه داد: انتظار می رود تمامی اعضای ستاد با قوت و برنامه ریزی های دقیق و کارآمد فعالیت های خود را به نحو شایسته ای انجام دهند.

این مقام مسئول ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، به ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در جهت فعالیت های ستاد پروژه مهر پرداخته و در ادمه تأکید کرد: انتظار میرود طبق برنامه ریزی ها و تعیین نفرات هر گروه، بازدید ها از مدارس به صورت متداول و با توان هر چه بیشتر صورت گیرد.

شایان ذکر است در پایان اعضای ستاد و مسئولین کمیته ها پیرامون برنامه های ستاد پروژه مهر با یکدیگر به گفتگو پرداختند.

به اشتراک بگذارید :