13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ ۰۸:۴۵:۲۰
کد مطلب:  e5U75Qsm
مدیر آموزش و پرورش شهر قدس خبر داد:
اولین سایت رایانه و مرکز آزمون آموزش و پرورش قدس به بهره برداری رسید

مدیر آموزش و پرورش شهر قدس از بهره برداری از اولین سایت رایانه و مرکز آزمون آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با همت مسئولین آموزش و پرورش این شهرستان اولین سایت رایانه و مرکز آزمون این مدیریت با حضور مسئولین شهرستانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیر آموزش و پرورش شهر قدس با اشاره به اهمیت و لزوم ایجاد سایت آزمون جهت برگزاری آزمون دوره های آموزش ضمن خدمت گفت: این مرکز مزین به نام دانش آموز شهید سید اسلام موسوی بوده و دارای 21 دستگاه رایانه با قابلیت برگزاری آزمونها و دوره های آموزشی مختلف می باشد.

محمدرضا بهمنش، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در آئین افتتاح این مرکز ادامه داد: این مدیریت سالها از عدم وجود چنین مجموعه ای رنج برده و با پیشرفت علم وتکنولوژی امور جاری ادارات و سازمانها به سمت وسوی فناوری های نوین پیش می رود که باید به این سمت حرکت کرد.

وی در ادامه با اشاره به این که در جهت تحقق شعار سال که توسط رهبر معظم انقلاب « اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل» نامیده شده ، برای راه اندازی این مجموعه حدود ششصد میلیون ریال از محل صرفه جویی ها و فعال نمودن کمیته درآمدزایی درمنطقه هزینه شده است، اظهار داشت: با همت معاونین آموزش وپرورش امروز شاهد افتتاح این مرکز هستیم و امیدواریم که درآینده ای نزدیک مراکز مشابهی نیز به این مجموعه اضافه گردد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: دانش آموزان این شهرستان نیز بتوانند از امکانات این سایت استفاده نمایند.

شایان ذکر است با وجود مرکز فوق می توان دوره های آموزش ضمن خدمت و آزمون های پایانی دوره های مجازی آن را برگزار نمود.

به اشتراک بگذارید :