14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ ۱۷:۴۳:۴۳
کد مطلب:  1819963
معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران تأکید کرد:
ضرورت آگاه‌سازی هرچه بیشتر مدیران مدارس در زمینه المپیادهای علمی

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران بر ضرورت آگاه‌سازی هرچه بیشتر مدیران مدارس استان در زمینه المپیادهای علمی دانش‌آموزی تأکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» در جلسه تدوین بسته تحولی المپیاد علمی استان مازندران با تأکید بر ضرورت آگاه‌سازی هرچه بیشتر مدیران مدارس استان در زمینه المپیادهای علمی دانش‌آموزی، گفت: جایگاه واقعی مازندران در المپیادهای علمی بالاتر از این است و ما باید بسترهای لازم برای ورود هرچه بیشتر دانش‌آموزان به این عرصه را فراهم کنیم.

 

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان با انگیزه و نخبه‌ای داریم که باید شناسایی شده و امکانات لازم برای آنان فراهم شود، افزود: وظیفه ما شناسایی دانش‌آموزان نخبه، پرورش استعدادهای علمی، و برنامه‌ریزی برای رشد توانمندی‌های این دانش‌آموزان است تا آنها بتوانند در المپیاد که به نوعی بالاترین رقابت علمی کشور محسوب می‌شود رتبه‌های خوبی را از آن خود کنند.

 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: باید در زمینه المپیاد آگاه‌سازی مدیران به نحو مطلوب صورت پذیرد زیرا هیچ رقابت علمی مهم‌تر و حساس‌تر از المپیاد وجود ندارد. در برنامه‌ریزی های المپیاد طی مسیر علمی و آموزشی برای دانش‌آموزان بسیار مهم است تا بتوانیم به نتایج خوب و درخشان که درخور شأن استان است دست یابیم.

به اشتراک بگذارید :