17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ ۱۳:۳۷:۴۴
کد مطلب:  1819647
سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان؛
معاون منابع انسانی سازمان مدیریت : به کیفی سازی مدارس توجه ویژه شود

صبح امروز سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت استان با حضور معاون سازمان توسعه مدیریت و مسئولین ارشد آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، حیدر فتح زاده در این کارگروه گفت:  بعد بسیار مهم و اساسی در آموزش و پرورش استان بخش کیفی سازی مدارس است که باید توجه شود.

معاون منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی افزود: باید برای بالا بردن سطح کیفیت، باید روسای ۳۹ منطقه و ناحیه آموزش و پرورش استان با حضور در ویدئو کنفرانس های مشترک روی مدیریت دانش کار کرده تا هماهنگی در سطح استان ایجاد شود.

در ابتدای جلسه عطایی، معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی آموزش و پرورش استان هم خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش سال گذشته در جشنواره شهید رجایی بین دستگاه‌های اجرایی استان رتبه برتر را کسب کرده است.

عطایی ادامه داد: در ارزیابی ستادی عملکرد ادارات کل آموزش و پرورش استان ها آذربایجان شرقی رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده است.

در ادامه جلسه معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان هم طی گزارشی اعلام کرد: سه مدال طلا در مسابقات ملی نانو توسط شرکت کنندگان پژوهش سراهای دانش آموزی استان کسب شده است.

عاشور اکرمی افزود: در حوزه سلول‌های بنیادی دو مدال نقره و برنز و... توسط استان کسب شده که نشان از اهمیت دستگاه تعلیم و تربیت و دیگر نهادهای استان به پژوهش سراها در استان آذربایجان شرقی است.

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :