14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۲۲:۴۳:۰۱
کد مطلب:  1818329
با حضور نماینده ولی فقیه استان مازندران؛
از تعدادی از فعالین حوزه قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استان تجلیل و قدردانی به عمل آمد

با حضور نماینده ولی فقیه مازندران؛ از تعدادی از دانش‌آموزان فعال در حوزه قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش در دفتر نماینده ولی فقیه تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ مراسم تجلیل تعدادی از فعالین حوزه قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استان ظهر امروز در دفتر نماینده ولی فقیه، با حضور «علیرضا سعدی‌پور» مدیرکل آموزش و پرورش استان، شعبانی معاون پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران، تنها رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش و پرورش استان و روسای اداره ناحیه ۱ و ۲ ساری برگزار شد.  

نماینده ولی فقیه استان با بیان اینکه سعادت انسان در گرو پرتو هدایت الهی یا همان نزدیک شدن به ثقلین است، تاکید کرد: شایسته است در جامعه کسانی که در راستای تمسک ورزیدن به ثقلین گام بر می‌دارند هم محترم شمرده شوند و هم جایگاه حقوقی ویژه ای برایشان تعریف شود.

وی با اشاره به اینکه سخنان اهل بیت سرمایه عظیمی برای ما محسوب می‌شود، تصریح کرد: در میان ادیان و مذاهب مختلف تنها شیعیان هستند که سخنان امامان معصوم را که از هرگونه خطا مبرا هستند در اختیار دارند و می‌توانند از سبک و سیره اخلاقی و عملی هر یک از امامان معصوم در زندگی فردی و اجتماعی بهره‌مند شوند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: سرمایه یک انسان شیعه ۲۵۰ سال عمر تاریخ زندگی این امامان معصوم است که بررسی این سیره تربیتی در ۲۵۰ سال میتواند دستاوردهای بسیار جالبی را برای هر انسان کمال خواه به همراه داشته باشد.

شایان ذکر است در این جلسه تعدادی از دانش‌آموزان فعال در زمینه قرآن، عترت و نماز به اجرای برنامه پرداختند که در پایان مراسم توسط مدیر‌کل آموزش و پرورش استان و نماینده ولی فقیه مازندران از آنان تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :