22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۹:۱۳:۱۶
کد مطلب:  1818181
استاندار خوزستان در شورای آموزش و پرورش عنوان کرد :
ارتقای سواد حرکتی پایه‌ای برای مهارت‌های ورزشی و پیشرفته است/ لزوم پشتیبانی از طرح " نماد"

استاندار خوزستان در شورای آموزش و پرورش استان گفت: ۹۱ درصد از دانش‌آموزان استان خوزستان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند و دوز دوم نیز باید سازمان‌دهی شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ، صادق خلیلیان ، ظهر امروز دوشنبه 29 آذر ماه 1400 در شورای آموزش و پرورش خوزستان ، گفت : ۹۱ درصد از دانش‌آموزان استان خوزستان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند و دوز دوم نیز باید سازمان‌دهی شود.

وی افزود: یکی از موارد دیگری که مطرح شد، مربوط به ارتقای سواد حرکتی است که پایه‌ای برای مهارت‌های ورزشی و پیشرفته است و باید این موضوع حتما در سطح مدارس دنبال شود.  

استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت اجرای طرح نماد، گفت: نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان یا "نماد"، طرح مهمی است که باید آن را دنبال کنیم تا از وارد شدن آسیب‌ها به دانش‌آموزان جلوگیری کنیم و به آن‌ها از نظر مراقبت در مواردی که نیاز به پشتیبانی دارند، کمک کنیم. این طرح در ۱۳۰ مدرسه در شهرهای بندر امام، آبادان و اهواز در حال انجام است و طرح بسیار مهمی است زیرا دانش‌آموزان نسل آینده کشور هستند.

وی در خصوص اختصاص اعتبارت نفت برای بدهی اداره‌کل نوسازی مدارس به آب و برق، افزود: در خصوص اعتبارات با تخصیص اعتبارات نفت، امیدواریم بتوانیم وضعیت مناسب‌تری داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :