14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۰۹:۴۶:۲۲
کد مطلب:  1816991
اطلاعیه شماره2 معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان:
زمان و نحوه ثبت نامِ مشمولین تبدیل وضعیت ایثارگران (مشمول بند(د) تبصره ۲۰ قانون بودجه)، سری پنجم مشمولین قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس،آموزشیاران نهضت سواد آموزی، مربیان پیش دبستانی، خرید خدمات آموزش و تمامی جاماندگان سری های قبلی

زمان و نحوه ثبت نامِ مشمولین تبدیل وضعیت ایثارگران (مشمول بند(د) تبصره ۲۰ قانون بودجه)، سری پنجم مشمولین قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس،آموزشیاران نهضت سواد آموزی، مربیان پیش دبستانی، خرید خدمات آموزش و تمامی جاماندگان سری های قبلی اعلام شد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان ضمن تبریک به پذیرفته شدگان فوق به اطلاع می رساند تنها مرجع اطلاع رسانی در خصوص مسایل مرتبط با دوره ی مهارت آموزی، پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان به نشانی  https://cfu.ac.ir/  و پرتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به نشانی https://cfu.ac.ir/moavenateamoozesh  می باشد.

 مهارت آموزان برای اطلاع از محل آموزش دوره مهارت آموزی خود و شروع ثبت نام غیرحضوری از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 9/30/ 1400 لغایت 12 شب پنج شنبه مورخ 1400/10/02 فرصت دارند به سامانه ثبت نام مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان به نشانی ttc.cfu.ac.ir مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان  پس از مراجعه به آدرس فوق در زمان مقرر، از طریق قسمت «ثبت نام و ورود دوره های مهارت آموزی» و با استفاده از «کد رهگیری» و «کد ملی» وارد سامانه شوند و در این صفحه علاوه بر مشاهده مشخصات و رشته، استان و پردیس یا مرکز محل آموزش خود را که یکی از پردیس ها یا مراکز دانشگاه فرهنگیان در کل کشور می باشد مشاهده نمایند .

 

الف – ثبت نام غیرحضوری

مهارت آموز می بایست قبل از ورود به فرایند ثبت نام، مدارک ذیل را آماده نماید :

 • اسکن کلیه صفحات شناسنامه.
 • اسکن پشت و روی کارت ملی.
 • اسکن عکس پرسنلی
 • اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای برادران).
 • اسکن گواهینامه یا دانشنامه مدرک تحصیلی مورد تأیید استان سهمیه خدمتی
 • اسکن گواهی قبولی  در آزمون داخلی برای مشمولین نهضت سواد آموزی
 • اسکن معرفی نامه استان سهمیه خدمتی( این معرفی نامه بدون کد رهگیری، مهر و امضا فاقد اعتبار است)
 • اسکن رسید پرداخت اینترنتی شهریه پودمان اول 

 

 

ب- نحوه پرداخت اینترنتی شهریه دوره مهارت آموزی

مهارت آموزان می بایست بعد از اطلاع از محل آموزش خود و قبل از بارگذاری مدارک ثبت نام، با مراجعه به آدرس https://hadaf.cfu.ac.ir  وارد «سامانه هدف» شده و از طریق «لینک پرداخت» نسبت به واریز مبلغ 7،500،000 ریال (معادل هفتصدو پنجاه هزار تومان) اقدام و تصویر رسید آن را در طی مراحل ثبت نام بارگذاری نمایند.

 

تذکر 1: مهارت آموز موظف است با اطلاع از محل آموزش خود، وارد سامانه پرداخت شهریه شود تا مبلغ شهریه را به حساب پردیس محل آموزش واریز نماید.

 

تذکر2 : توصیه می شود مهارت آموزان برای جلوگیری از مشکلات سیستمی درپرداخت شهریه، از مرورگر فایرفاکس استفاده نمایند. شماره های 02187751756  و 02187751427 مربوط به پاسخگویی در زمینه مشکلات فنی پرداخت شهریه می باشد.

 

تذکر3:  مهارت آموزان می بایست برای پرداخت شهریه در سامانه هدف، «کد رهگیری را به همراه عدد 1400» به عنوان «نام کاربری» و «کد ملی» به عنوان «رمز» وارد نمایند (مثال برای کد رهگیری 8654866  نام کاربری 14008654866 و رمز عبور 1550465715 که کد ملی شخص می باشد).

 

تذکر 4: مهارت آموز موظف است تا قبل از شروع پودمان دوم، مبلغ باقی مانده شهریه کل دوره مهارت آموزی را در همین سامانه واریز و کد پیگیری آن را تا پایان دوره مهارت آموزی خود حفظ نموده و به محل آموزش خود تحویل نمایند (شهریه کل دوره مهارت آموزی 15،333،703 ریال است و شهریه پودمان اول : 7،500،000 ریال و شهریه پودمان دوم : 7،833،703 ریال می باشد). مسئولیت عدم پرداخت کامل شهریه تا پایان دوره، بر عهده مهارت آموز می باشد.

 

ج- نحوه مشخص شدن محل آموزش مهارت آموز و ارتباط با محل آموزش تا انتهای دوره مهارت آموزی

 

 • مهارت آموزان برای اطلاع از محل آموزش دوره مهارت آموزی خود و شروع ثبت نام غیرحضوری از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه  09/30/ 1400 لغایت 12 شب پنج شنبه مورخ 1400/10/02 فرصت دارند به سامانه ثبت نام مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان به نشانی ttc.cfu.ac.ir مراجعه نمایند.
 • مهارت آموزان می بایست پس از مراجعه به آدرس فوق، در قسمت «ثبت نام و ورود دوره های مهارت آموزی» با استفاده از «کد رهگیری» و «کد ملی» خود وارد سامانه شوند و در این صفحه علاوه بر مشاهده مشخصات و رشته، استان و پردیس یا مرکز محل آموزش خود را که یکی از پردیس ها یا مراکز دانشگاه فرهنگیان در کل کشور می باشد مشاهده نمایند و فرایند بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود را تا انتها ادامه دهند.
 • مهارت آموزان پس از مشخص شدن استان و پردیس محل آموزش و ثبت نام غیرحضوری، می بایست به سایت دانشگاه فرهنگیان استان محل آموزش خود (به عنوان مثال مهارت آموزان استان آذربایجان شرقی به سایت «دانشگاه فرهنگیان مدیریت امور پردیس های استان آذربایجان شرقی» ) مراجعه و اطلاعیه ها و برنامه های مربوط به دوره مهارت آموزی را از طریق این سایت دریافت نمایند. همچنین شماره تلفن و آدرس محل آموزش مهارت آموزان در این سایت برای پاسخگویی حضوری و یا تلفنی مشخص شده است.

 تذکر 5 : توصیه می شود مهارت آموزان به هیچ وجه، رمز عبور خود را تا پایان دوره، تغییر ندهند تا دچار مسائلی مانند فراموشی رمز و یا سایر مشکلات سیستمی نشوند.

تذکر 6 : مهارت آموزان می بایست در صورت بروز مشکل در هریک از مراحل ثبت نام (با استفاده از شماره تلفن های مندرج در سایت پردیس یا مرکز محل آموزش) به مسئول ذیربط مراجعه نمایند.

تذکر7 : با توجه به برگزاری غیرحضوری دوره های مهارت آموزی، هرگونه جابه جایی محل آموزش در این دوره ها، مطلقا ممنوع می باشد و به چنین تقاضاهایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 د-  ثبت نام حضوری

ثبت نام حضوری افراد بر اساس برنامه اعلام شده در سایت مدیریت امور پردیس های استانِ محل آموزشِ مهارت آموزان در طول پودمان اول  انجام خواهد شد.

تذکر8 : ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

 

 • پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه.
 • اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه
 • اصل و کپی کارت ملی
 • اصل و کپی گواهینامه یا دانشنامه مدرک تحصیلی مورد تأیید استان سهمیه خدمتی
 • اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت (برای برادران).
 • اصل و کپی گواهی قبولی  در آزمون داخلی برای مشمولین نهضت سواد آموزی
 • اصل معرفی نامه استان سهمیه خدمتی( این معرفی نامه بدون کد رهگیری، مهر و امضا فاقد اعتبار است)
 • 2 قطعه عکس پرسنلی

 

تذکر9: عدم مراجعه حضوری پذیرفته شدگان، طبق برنامه اعلامی مدیریت امور پردیس های استان مربوطه به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

شروع و نحوه برگزاری دوره مهارت آموزی :

دوره مهارت آموزی شامل دو پودمان می باشد که پودمان نخست آن از روز چهارشنبه مورخ 1400/10/01  آغاز می شود. مهارت آموزان باید پس از ثبت نام به سایت استان محل آموزش خود مراجعه و متنظر اطلاعیه ها و برنامه های استان و پردیس محل آموزش خود باشند. لازم به ذکر است پودمان اول این دوره مهارت آموزی، به دلیل شرایط حال حاضر کشور و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، به صورت الکترونیکی (آنلاین و آفلاین)  برگزار می شود. بدین منظور علاوه بر برگزاری تعدادی کلاس آنلاین (براساس برنامه اعلام شده از استان محل آموزش)، بسته های یادگیری (به صورت ارائه فیلم یا کتب آموزشی) در آدرس ftp://file.cfu.ac.ir  (فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر)  در نظر گرفته شده است که از روز چهارشنبه مورخ 1400/10/01 نیز در دسترس و قابل استفاده می باشد.

تذکر10 : پاسخگویی به مشکلات مهارت آموزان پس از ورود به سامانه و مشخص شدن محل آموزش، برعهده ی استان محل برگزاری دوره می باشد لذا اکیداً از مراجعه حضوری یا تلفنی مهارت آموزان به سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان خودداری شود.

تذکر11 : به مهارت آموزان محترم توصیه می شود تا پایان دوره، مرتبا اطلاعیه های پورتال اصلی دانشگاه فرهنگیان و اطلاعیه های پردیس و مرکز محل آموزش خود را پیگیری نمایند. بدیهی است دانشگاه فرهنگیان اخبار مندرج در سایر مراجع اطلاع رسانی، اعم از سایت های خبری و شبکه های اجتماعی را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

تذکر 12: مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد این اطلاعیه و اطلاعیه های بعدی مندرج در پرتال دانشگاه فرهنگیان، بر عهده مهارت آموزان می باشد.

به اشتراک بگذارید :