14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۰۹:۱۰:۱۱
کد مطلب:  1816891
معاون سوادآموزی استان گیلان خبر داد:
کسب رتبه برتر کشور توسط سوادآموزان گیلانی در مسابقه فرهنگی " راز موفقیت"

معاون سوادآموزی استان گیلان گفت: همه ساله سازمان نهضت سوادآموزی هم زمان با ایام ا... دهه مبارک فجر مسابقه انشا نویسی با محوریت شعار سال برگزار می نماید.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان،  سیروس محمدی با اشاره به افتخار آفرینی سواد آموزان گیلانی  در مسابقه فرهنگی " راز موفقیت"، خاطر نشان کرد: سازمان نهضت سوادآموزی به عنوان یک مجموعه فرهنگی در کنار آموزش، تقویت فرهنگ عمومی جامعه و ارتقا سطح آگاهی سواد آموزان، برنامه ها و مسابقات مختلفی را در طول سال برگزار می کند. وی در ادامه افزود: در سال گذشته مسابقه فرهنگی "راز موفقیت" با محوریت شعار سال و شرکت سوادآموزان دوره انتقال استان همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر برگزار شد؛ پس از بررسی دست نوشته ها در دبیرخانه استانی و ارسال آثار برتر به سازمان، خانم صغری یوسف پور از منطقه رودبنه و آقای امین محبی از منطقه رحمت آباد به عنوان منتخب کشوری معرفی شدند. همچنین از سوی معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی مورد تقدیر قرار گرفتند.


   شایان ذکر است  1955 نفر از سوادآموزان استان در این مسابقه شرکت کردند که 13 نفر برگزیده استانی و ۲ نفر برگزیده کشوری  معرفی شدند.

به اشتراک بگذارید :