19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ ۱۲:۲۷:۱۶
کد مطلب:  e2C71dTW
با حضور مسؤولان
کلنگ مدرسه 12 کلاسه خیر ساز روستای «آلگزیر» به زمین زده شد

با حضور مسؤولان کلنگ مدرسه 12 کلاسه خیر ساز روستای «آلگزیر» به زمین زده شد.

همزمان با هفته دولت آیین کلنگ‌زنی مدرسه 12 کلاسه خیر ساز روستای «آلگزیر» و الحاق دو کلاس درس به دبستان شهید باهنر روستای «ارهان» با حضور ولی‌الله ایمانی فرماندار شهرستان ابهر، موسی رضایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر، حجت‌الله محمدی بخشدار مرکزی، حسین صالحی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز، مسئولان برخی از ادارات، جمعی از فرهنگیان و دانش‌آموزان و اهالی روستا برگزار شد.

  فرماندار شهرستان ابهر در جمع مردم روستای «آلگزیر»با اشاره به فعالیت‌های دولت تدبیر و امید در شهرستان ابهر اظهار کرد: طی فعالیت دولت یازدهم خدمات ارزشمندی در شهرستان انجام شده است که برای مردم شهرستان ابهر مایه خیر و برکت بوده است.

ولی‌الله ایمانی با اشاره به افتتاح دو پروژه مقاوم‌سازی ساختمان نهضت و پروژه «خانصنمی» در حوزه آموزش و پرورش شهرستان ابهر با هزینه‌ای بالغ بر 24 میلیارد ریال در هفته دولت افزود: در حوزه ساخت و نوسازی مدارس نیز خدمات ارزشمندی را در شهرستان شاهد بودیم.

وی خاطرنشان کرد: در دوره فعالیت دولت یازدهم هفت پروژه در حوزه نوسازی مدارس به بهره برداری رسیده است.

فرماندار شهرستان ابهر با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مسؤولان آموزش و پرورش ابهر برای آغاز سال تحصیلی جدید را تکمیل پروژه  خیر ساز کاشانی خواند و افزود: از آنجایی که در بخش آموزش و پرورش ابهر با کمبود فضای فیزیکی مواجه هستیم مشارکت خیرین برای ساخت مدارس جدید و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بسیار راه‌گشا و حیاتی است./فارس

به اشتراک بگذارید :