13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۵:۲۳:۳۷
کد مطلب:  1816265
رئیس گروه تحقیق و پژوهش آموزش‌و پرورش فارس در آیین تقدیر از معلمان و دانش آموزان برگزیده استانی عرصه پژوهش و فناوری خبر داد:
آموزش و پرورش فارس دارای بیشترین طرح منتخب پژوهشی در کشور است

رئیس گروه تحقیق و پژوهش آموزش‌و پرورش فارس گفت: از 141 طرح پژوهشی راه یافته به مرحله کشوری 10 طرح متعلق به معلمان فارسی است که از این بین 3 طرح استان رتبه اول کشوی را به دست آورده اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سید مجتبی موسوی  در آیین تقدیر از معلمان و دانش آموزان برگزیده استانی عرصه پژوهش و فناوری گفت: از ظرفیت معلمان پژوهشگر فارسی به خوبی میتوان برای مرتفع نمودن مشکلات و چالش های آموزش و پرورش بهره گرفت.


رئیس گروه تحقیق و پژوهش آموزش‌و پرورش فارس گفت: در فرهنگ اسلامی و دینی ما بسیار به پژوهشگری و تحقیق توصیه شده است و ما باید با توجه به این امر پاسدار ارزشهای دینی خود باشیم.
موسوی گفت: از 60 منطقه استان فارس  تعداد 5 هزار و 700 طرح پژوهشی توسط معلمان تالیف شد که 81 طرح امتیاز بالای 100 را کسب کردند و 10 طرح اول  به کشور ارسال شد.
وی با بیان اینکه امسال دبیرخانه کشوری معلمان پژوهنده به فارس واگذار شد افزود: خوشبختانه آثار  بیش از 15 هزار معلم پژوهنده از 16 استان سراسر کشور در سامانه شهید فخری زاده (برنامه کشوری معلم پژوهنده) توسط 72 داور متخصص انجام شد و نتایج آن اعلام گردید.

گفتنی است در پایان این مراسم از معلمان و دانش آموزان برگزیده استانی عرصه پژوهش و فناوری فارس تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :