15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ ۱۲:۲۷:۰۸
کد مطلب:  h2WQaCwc
رئیس اداره حراست و دبیر کمیته پیشگیری و مقابله با جعل اسناد آموزش و پرورش مازندران:
عزم جدی کمیته پیشگیری آموزش و پرورش مازندران برای مقابله با جعل اسناد

رئیس اداره حراست آموزش و پرورش مازندران در جلسه کمیته پیشگیری و مقابله با جعل اسنادگفت: کمیته پیشگیری و مقابله با جعل اسناد آموزش و پرورش مازندران برای مقابله پدیده شوم جعل عزم جدی دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ علی سهرابی در جلسه کمیته پیشگیری و مقابله با جعل اسنادگفت: نظارت بر فرایند صدور مدارک تحصیلی و مهارتی مهمترین اقدام کمیته پیشگیری و مقابله با جعل اسناد می باشد.

وی افزود:کمیته پیشگیری و مقابله با جعل اسناد آموزش و پرورش مازندران با نظارت دقیق بر عملکرد مدیران بویژه مدیران مدارس بزرگسالان و آموزش از راه دور گام موثری را در پیشگیری از جعل برداشته است.

 دبیر کمیته پیشگیری و مقابله با جعل اسناد آموزش و پرورش مازندران با اشاره به این که گروه های بازدید متشکل از نمایندگان ادارات متوسطه ،سنجش،حراست،ارزیابی عملکردو اداره مشارکت ها می باشد افزود: این گروه ها دقیقا عملکرد مدیران و عوامل اجرایی مدارس را رصد می نمایند و گزارش بازدید را به کمیته موصوف اعلام می کنند.

سهرابی تصریح کرد: کمیته پیشگیری و مقابله با جعل اسناد آموزش و پرورش مازندران برای مقابله پدیده شوم جعل عزم جدی دارد و به همین جهت گزارش بازدیدها دقیقا بررسی شده و در صورت مشاهده انحراف برخورد قانونی و بدون هیچ ملاحضه ای معمومل می گردد.

به اشتراک بگذارید :