13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ ۱۴:۱۷:۰۶
کد مطلب:  1814489
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد
حضور پژوهش سراهای دانش آموزی تهران درنمایشگاه  فن بازار

.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران،پانته آ درُّی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران گفت: پژوهش سراهای دانش آموزی با شناسایی، معرفی و پرورش استعدادهای دانش آموزی در زمینه های مختلف علمی و فناوری ،آشنایی دانش آموزان با پژوهش و شیوه های  خلاق  در حل مساله در راستای اهداف عملیاتی سند تحول بنیادین بر تعمیق و توسعه روحیه پژوهش و نوآوری دانش آموزان تاثیر گذار هستند.

درّی عنوان کرد: غرفه پژوهش سراهای دانش آموزی شهر تهران در بیست و دومین نمایشگاه ملی دستاورد های پژوهش و فناوری و فن بازار  در راستای حرکت به سمت آموزش های پژوهش محور و کار آفرین و اهداف عملیاتی سند تحول بنیادین برپا شده است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران ضمن گفتگو با دانش آموزان مخترع و مبتکر اعلام کرد: ارتباطات خوبی بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجموعه پژوهش سراهای دانش آموزی شکل گرفته است و هدف این است که بتوانیم با همکاری های دو جانبه؛ از طرح های ارزشمند دانش آموزان خلاق و مبتکر حمایت کنیم .

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش پایتخت افزود: غرفه پژوهش سراهای دانش آموزی شهر تهران در بیست و دومین نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار  به  همت پژوهش سراهای دانش آموزی مناطق ۵ ،۹،۱۰ و۱۱ برپا شده است و دبیر خانه اجرایی در پژوهش سرای دانش آموزی رازی منطقه ۹ مستقر بوده و پس از داوری بالغ بر صد اثر، ۱۶ اثر در گرایش های زیست فناوری، نانو، کدنویسی، اینترنت اشیاء  و... به این نمایشگاه راه پیدا کرده اند.

به اشتراک بگذارید :