19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ ۰۸:۴۲:۴۸
کد مطلب:  Z5goOGbb
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در دیدار با فرماندار:
هفته دولت بهانه ای برای تقدیر از زحمات کارکنان شریف دولت است

اعضای تشکل های دانش آموزی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان به مناسبت هفته گرامیداشت دولت با فرماندار بهارستان در محل فرمانداری دیدار کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ابراهیم رفیعی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان، به مناسبت هفته گرامیداشت دولت در دیدار با فرماندار گفت: هفته دولت بهانه ای برای تقدیر از رحمات کارکنان شریف دولت خصوصا مدیران عالی رتبه دولتی می باشد.

وی درادامه افزود: امروز جمعی از دانش آموزان که شامل دانش آموزان عضو تشکل های اجتماعی سیاسی، اعضای شورای دانش آموزی منطقه و نماینده مجلس دانش آموزی تهران، جمیعت هلال احمر، تشکل های سازمان دانش آموزی و انجمن اسلامی معلمان، جهت گرامیداشت هفته دولت حاضر شدند.

 بیژن سلیمانپور، فرماندار بهارستان نیز با اشاره به یاد و خاطره شهدا و درود بر روح فتوح آنها گفت: اساس پیروزی اسلام مردم بودند و هستند اما در تحرک، پویایی و جنبش اجتماعی قطعا نقش دانش آموزان و معلمان بیشتر از سایر اقشار بوده است.

سلیمانپور، در ادامه هدف رئیس جمهور را از مطرح کردن پرسش مهر تحرک، جنبش توسط دانش آموزان دربدنه آموزش وپرورش ایجاد کردن دانسته تا حس پرسشگری و شجاعت در دانش آموزان ایجاد شود و تصریح کرد: دانش آموزان هستند که آینده را می سازند و آنها هستند که باید تولید فکر کنند زیرا می توانند حس پرسشگری را در جامعه مطرح کنند و شجاعت شعور و شجاعت فکری در نوجوان و جوان که همیشه انقلابی هستند ایجاد کند و در جهت دین خدا حقوق اجتماعی مردم و پیشر فت و تعالی با فضای عقلانیت نظر بدهند.

شایان ذکر است این دیدار که به مناسبت هفته گرامیداشت دولت و روز کارمند با حضور مسئولین اداره آموزش و پرورش و جمعی از دانش آموزان و فرهنگیان برگزار شد هدیه ای ازجانب دانش آموزان ناحیه یک بهارستان به فرماندار بهارستان اهداء شد.

به اشتراک بگذارید :