24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ ۱۱:۱۷:۱۱
کد مطلب:  1813997
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خبر داد:
اختصاص اعتبارات لازم برای «تکمیل پروژه‌های مشارکتی» با خیّرین مدرسه‌ساز

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در جریان بازدید از پروژه‌های آموزشی شهرستان‌های اهواز، کارون و باوی از اختصاص اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه‌های مشارکتی با خیرین مدرسه‌ساز خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ مهراله رخشانی مهر در سفر به استان خوزستان و در حاشیه بازدید از پروژه‌های آموزشی نیمه تمام و فضاهای آموزشی شهرستان های باوی، کارون و اهواز اظهارکرد: این سفر با هدف بررسی روند اجرای پیشرفت پروژه‌های در دست اجرای شهرستان‌های اهواز، کارون و باوی انجام شده است.

وی گفت: درحال حاضر و به مانند سال گذشته اولویت سازمان نوسازی مدارس کشور تکمیل مدارس و پروژه‌های نیمه تمام به ویژه پروژه های نیمه تمام خیرسازی است که نیکوکار سهم خود را داده و منتظر تکمیل پروژه است، و باید با تخصیص اعتبارات دولتی این مدارس را به بهره‌برداری برسانیم.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تصریح کرد: امسال از محل اعتبارات مشارکتی (اعتبارات مربوط به پروژه های مشترک با خیرین) یک‌هزار و ۴۰۰میلیارد ریال به استان خوزستان اختصاص یافت.

وی ادامه داد: در صورتی که  کمبودی از سوی استان اعلام شود و یا این که پروژه ای به دلیل کمبود اعتبار رها شده باشد برای تکمیل و تأمین آن کمک خواهیم کرد.

رخشانی مهر اظهار داشت: قبلا اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیارد ریال به استان برای خرید تجهیزات آموزشی و غیر آموزشی اختصاص دادیم و در نظر داریم از تخصیص اعتباری که از سه ماه قبل شروع شده اعتباری برای تهیه «وسایل سرمایشی» تخصیص دهیم

به اشتراک بگذارید :