15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ ۱۷:۱۷:۰۷
کد مطلب:  1811337
شورای تحقیقات آموزش و پرورش آذربایجان شرقی رتبه برتر کشور شد/
تقدیر ستاد بزرگداشت هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش از جعفر پاشایی

در پی کسب رتبه برتر شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در سال 1400 ستاد بزرگداشت هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش از مدیرکل آموزش و پرورش استان تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، در تقدیرنامه فرهاد کریمی رئیس پژوهشکده مطالعات آموزش و پرورش و رئیس ستاد بزرگداشت هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش ازجعفر پاشایی آمده است:

اکنون که به یمن مساعی ممدوح و تلاش شایسته در عرصه مدیریت پژوهشی و به انتخاب کمیته ارزیابی فعالیت های شورای تحقیقات ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، مستقر در ستاد بزرگداشت هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش، شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش آن استان در سال 1400 موفق به کسب رتبه برتر شده است، شایسته است از اهتمام جدی شما به امر پژوهش، دانش پژوهش و جست و جوی علمی قدردانی و سپاسگزاری نمایم.

این موفقیت بزرگ را به جنابعالی و همکاران محترمتان تبریک عرض می کنم.

بی گمان تلاش های اندیشه ورزانه شما همکار گرامی متضمن بهبود مستمر و ارتقای کیفیت فرایند آموزش و یادگیری دانش آموزان عزیر این مرز و بوم در مسیر اجرایی شدن برنامه های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و مفاد بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) خواهد بود. توفیق شما در همه مراحل زندگی را از درگاه خداوند متعال خواستارم./ روشنی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :