22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ ۱۶:۰۴:۰۰
کد مطلب:  1811297
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با خانواده شهید تازه شناسایی شده دیدار کرد

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با خانواده شهید محمد حسن درویش پسند شهید تازه شناسایی شده شهرستان بهبهان دیدار و لوح سپاس وزارت آموزش و پرورش را به خانواده این شهید تقدیم کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان صبح امروز چهارشنبه ۲۴آذر ماه ۱۴۰۰ با خانواده شهید محمد حسن درویش پسند، شهید تازه شناسایی شده شهرستان بهبهان که سال ها بود به صورت گمنام در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان مدفون گردیده بود ، دیدار کرد.

گفتنی است در این دیدار که عبدی پور ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهبهان ، نو آیین رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش خوزستان و موسوی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش خوزستان حضور داشتند، لوح سپاس مدیرکل امور شاهد و ایثار گران وزارت آموزش و پرورش تقدیم این خانواده شهید شد.

شهید محمد حسن درویش پسند در ۸ اسفند ماه ۱۳۶۲  در عملیات خیبر به درجه رفیع شهادت نائل و در سال ۱۳۹۵ به صورت گمنام در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان مدفون گردیده بود که پس از ۵ سال هویت این شهید سرافراز شناسایی شد.

به اشتراک بگذارید :