23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ ۱۳:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1809603
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در سومین دوره یادواره ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۴ هزار فرهنگی شهید بیان کرد:
ضرورت تبیین آموزه های تربیتی بر مدار مکتب شهدا و ایثارگران/خوزستان بیش از ۲ هزار دانش آموز شهید به انقلاب تقدیم کرده است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ضرورت توجه به سیره شهدا و ایثارگران در تدریس آموزه های تربیتی، اظهار کرد: استان خوزستان بیش از ۲ هزار شهید دانش آموز و ۳۰۵ شهید فرهنگی تقدیم انقلاب کرده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت امروز سه شنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ در سومین دوره یادواره ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۴ هزار فرهنگی شهید بیان کرد: تربیت دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی مستلزم توجه ویژه به مفاهیم و آموزه های تربیتی بر پایه ایثارگری و فداکاری است.

 

وی در ادامه با اشاره به جایگاه شهدای والامقام دانش آموز و فرهنگی در جامعه؛ خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره این شهدای عزیز فرصتی برای مرور سیره این شهدای عزیز است چرا که حرکت در مسیر سیره شهدا تنها راه تحقق آرمان های مقدس انقلاب اسلامی است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: زندگی نامه شهدا و سیره این عزیزان می بایست به عنوان نصب العین قرار گیرد و آموزه های تربیتی می بایست بر این اساس تدوین شود.

به اشتراک بگذارید :