15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ ۱۴:۳۷:۰۷
کد مطلب:  1809235
انتخابات شورای هماهنگی موسسان مدارس غیر دولتی آذربایجان شرقی برگزار شد

طی انتخاباتی در جلسه مجمع عمومی شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی استان اعضاء این مجموعه برای چهار سال انتخاب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، نادر فکورنیا در جلسه مجمع عمومی شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی استان گفت: اعضای شورای هماهنگی مدارس و مراکز غیردولتی استان با تعامل و همفکری می توانند تسهیل گر و حلال بسیاری از مشکلات مدارس باشند.

رئیس اداره مشارکتهای مردمی و امور مدارس غیر دولتی افزود: شورای هماهنگی مدارس غیردولتی استان به عنوان بازوی فکری و مشورتی ادارات آموزش و پرورش می باشند و می توانند نقش بسزایی در ارتقا سطح کیفی و توانمند سازی کارکنان و  مدارس غیردولتی داشته باشند.

وی افزود: در این نشست 11 نفر از مدارس و مراکز با برگزاری انتخابات به عنوان اعضای شورای هماهنگی مدارس و مراکز غیر دولتی استان برای مدت چهار سال انتخاب شدند.

فکورنیا ادامه داد: طی انتخابات داخلی در این مجمع محمدرضا پدرام بعنوان رئیس شورا ؛  اکبر آهکی نائب رئیس شورا و جعفر محمد زاده دبیرشورای هماهنگی موسسان مدارس و براتعلی قلی پور بعنوان رئیس شورا وحیده کرمی نائب رئیس شورا و قاسم مدادی بعنوان دبیرشورای هماهنگی مراکز برای مدت 2 سال انتخاب شدند.

رئیس اداره مشارکتهای مردمی و امور مدارس غیر دولتی استان همچنین تعدادی از وظایف مهم شوراهای هماهنگی استانها را به شرح زیر برشمرد:

-              انعکاس مسائل و مشکلات موسسان مدارس و مراگز غیردولتی حوزه مربوط به اداره کل آموزش و پرورش استان و وزارت

-              تشکیل کارگروه های مشورتی در زمینه های آمایش سرزمینی و توسعه متوازن ؛ برنامه هاز نظارتی ، شهریه و ...

-              حمایت فکری و معنوی و عنداللزوم مادی از موسسان مدارس و مراکز غیردولتی با همکاری صندوق حمایت از توسعه مدارس و مراکز غیردولتی

-              برپایی نمایشگاه دستاورد های مدارس و مراکز غیردولتی بصورت استانی

-              همفکری و همکاری در اجرای دوره های اجرای دوره های آموزش بدو و حین خدمت ویژه مدیران و معلمان و کارکنان مدارس و مراکز غیردولتی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :