25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ ۱۳:۰۴:۰۱
کد مطلب:  k80CohbG
همزمان با هفتۀ دولت:
آموزشگاه 21 کلاسه حضرت زینب (س) در ملارد به بهره برداری رسید

شهرستانی آموزشگاه 21 کلاسه حضرت زینب (س) در ملارد با حضور دکتر حسنعلی امیری معاون پارلمانی ریاست جمهوری و مسئولین استانی و به بهره برداری رسید

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در هفته دولت با حضور دکتر حسنعلی، امیری معاون پارلمانی ریاست جمهوری و مسئولین استانی و شهرستانی، آموزشگاه 21 کلاسه حضرت زینب (س) در شهرستان ملارد به بهره برداری رسید.

در حاشیه این مراسم محمد قادری تفرشی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد، ضمن تبریک هفته دولت از تلاش های مهندسان جوان اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران ، گفت: این آموزشگاه در 21 کلاس درس با زیر بنای 3 هزار مترمربع و هزینه ای بالغ بر سی میلیارد ریال در شهر سرآسیاب شهرستان ملارد ساخته شده است.

این مقام مسئول به مهاجر پذیری شهرستان ملارد و تراکم جمعیت در این شهرستان به خصوص شهر سرآسیاب اشاره کرد و اظهار داشت: با ساخت این آموزشگاه 21 کلاسه برای 2 هزار و دویست دانش آموز فضای آموزشی استاندارد ایجاد شده است.

قادری تفرشی ساخت و راه اندازی 15 آموزشگاه با 180 کلاس درس که 6 هزار و هفتصد دانش آموز از آنها استفاده می کنند، برگ های زرین در دولت تدبیر و امید برشمرده و افزود: از سال 92 تا کنون فعالیت های شاخصی در خصوص تاسیس و راه‌اندازی آموزشگاه های مورد نیاز در شهرستان ملارد صورت گرفته است.

مدیر آموزش و پرورش ملارد ادامه داد: برای یک نوبته شدن مدارس این شهرستان به احداث 60 مدرسه 15 کلاسه نیاز داریم.

شایان ذکر است آموزشگاه 21 کلاسه حضرت زینب (س) در شهر سرآسیاب شهرستان ملارد با زیر بنای 3 هزار مترمربع در زمینی به مساحت 3 هزار و سیصد مترمربع از اعتبارات ملی توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران ساخته شده است.

به اشتراک بگذارید :