23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ ۱۲:۵۹:۱۳
کد مطلب:  1808811
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان در سومین دوره یادواره ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۴ هزار فرهنگی شهید عنوان کرد:
تفکر بسیجی و ایثارگری نیاز امروز جامعه است/وصیت نامه شهدای دانش آموز نقشه راه تحقق آموزه های تربیتی است

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با تاکید بر جایگاه تفکر بسیجی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی؛ بیان کرد: وصیت نامه شهدای دانش آموز می بایست در دسترس نسل جدید دانش آموزان قرار گیرد تا نقشه راه تحقق آرمان های انقلاب باشد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، رضا نجاتی پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ در سومین دوره یادواره ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۴ هزار فرهنگی شهید اظهار کرد: جامعه امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز به تفکر بسیجی و ایثارگری دارد و این مهم که همان ترویج این روحیه است می بایست از مدارس آغاز شود چرا که پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تنها با داشتن روحیه انقلابی و بسیجی محقق می شود.

 

 

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت ترویج سیره شهدا و علی الخصوص شهدای دانش آموز در بین دانش آموزان نسل جدید؛ خاطرنشان کرد: استان خوزستان بیش از ۲ هزار شهید دانش آموز و ۳۰۵ شهید را تقدیم انقلاب کرده است که این افتخاری بزرگ برای مردم شهید پرور خوزستان است.

 

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان در پایان گفت: حرکت در مسیر شهدای انقلاب و دفاع مقدس می بایست به عنوان یک هدف تربیتی توسط متولیان تعلیم و تربیت دنبال شود تا نسل جدید بیش از پیش با اهداف والای شهدای انقلاب آشنا شوند.

به اشتراک بگذارید :