15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ ۱۱:۲۷:۴۹
کد مطلب:  1808501
رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان مطرح کرد:
تمرکز "سمپاد" برای سال آینده متوجه سمپاد مهارتی و علوم انسانی است

رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در جلسه شورای مشترک معاونین اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و آموزش و پرورش ناحیه ۳ مشهد گفت: تمرکز "سمپاد" برای سال آینده متوجه سمپاد مهارتی و علوم انسانی است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، الهام یاوری در این جلسه با بیان اینکه سمپاد می خواهد دیوارهای بین خود و سایر مدارس را برچیند و الگو آپ کارآمد و قابل تعمیم را تولید کند تا در یک تعامل دوسویه تمامی مدارس رشد و توسعه یابند اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری دوره های آموزشی المپیادهای علمی برای استفاده تمامی دانش آموزان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه دوره عمومی آموزشی المپیاد های علمی در تمامی ١٢ رشته موجود با بهره گیری از ظرفیت بهترین اساتید کشوری از طریق صدا و سیما به زودی آغاز خواهد شد افزود: دبیرخانه کشوری درس زبان انگلیسی سمپاد به استان خراسان رضوی سپرده شده است.

یاوری با بیان اینکه تمرکز سمپاد برای سال آینده متوجه سمپاد مهارتی و علوم انسانی است تصریح کرد: دو هنرستان سمپاد مهارتی در خراسان رضوی فعال هستند و دانش آموزان این مدارس در مسابقات بین المللی خودروهای خودران خوش درخشیدند.

رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در پایان افزود: برنامه ریزی های لازم برای توسعه مهارت ها در حوزه های هنری و تربیت بدنی در مدارس سمپاد صورت گرفته است.

به اشتراک بگذارید :