13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ ۱۰:۵۱:۴۵
کد مطلب:  1808425
مدیر عامل بنیاد مهدی موعود(عج) فارس در آیین سه شنبه های مهدوی آموزش و پرورش فارس تاکید کرد:
مسئولین باید از فرصت های گذرا آثار پایدار خلق کنند

مدیر عامل بنیاد مهدی موعود(عج) فارس گفت: فرصت خدمت دست به دست می چرخد و ما باید اثری ماندگار از خود در زمان مسئولیتمان خلق کنیم و از این فرصت های گذرا سرمایه های پایدار برجای بگذاریم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین علیرضا حدائق گفت:  خشنودی خدا و عاقبت به خیری ما چکیده تمام دعاها و راز و نیازهای ما با خداوند است و همه باید در این جهت بکوشیم.
مدیر عامل بنیاد مهدی موعود(عج) فارس به اهمیت مکتوبات اشاره کرد و گفت:  برای اینکه چیزی در ذهنمان بماند باید آن را مکتوب کنیم زیرا چیزی را که حفظ می کنیم یقینا از حافظه مان پاک خواهد شد.


حجت‌الاسلام حدائق بر اهمیت خوانش نماز اول وقت تاکید کرد و گفت: این انتظار وجود دارد که همه مسئولان با تمام دغدغه هایی که دارند نماز را در اول وقت به جا اورند تا الگویی مناسب برای دیگران نیز باشند.
مسئول حوزه علمیه منصوریه شیراز افزود: سردار سلیمانی با تمام مسئولیت ها و دغدغه ها هیچ گاه نماز اول وقت را ترک نکرد و برای همین خداوند به او بزرگترین پاداش ممکن یعنی نیل به شهادت را اعطا کرد.
وی با بیان اینکه انجام واجبات صبر می خواهد گفت: صبر در طاعت از صبر در مصیبت سخت تر است و برای همین مومنان در برابر مشکلات صبور می شوند و بهتر از دیگران از آن عبور میکنند.
حجت‌الاسلام حدائق گفت: بر اساس فرمایش قران شانس مفهوم و معنایی ندارد و هر کس به دیگران خیری برساند اثارش را خواهد دید و هر کسی به دیگران شر و بدی برساند نیز در  زندگی خیری نخواهد دید.
وی افزود: اگر ما در کارهایمان اخلاص داشته باشیم یقینا نگاه و محبت خداوند همیشه با ما خواهد بود و به تمام خواسته هایمان خواهیم رسید.
مسئول حوزه علمیه منصوریه شیراز با بیان اینکه یک مومن واقعی باید همیشه و در همه حال به یاد خداوند باشد گفت: انسان باید این عادت بد را کنار بگذارد که فقط در زمان مشکلات به خدا رو کند.
مدیر عامل بنیاد مهدی موعود(عج) فارس گفت: از نشانه های علم خود شناسی، خداشناسی ، دشمن شناسی و وظیفه شناسی است.
حجت‌الاسلام حدائق گفت: اگر فردی  فقط دانش اندوزی کند آن را باسواد گویند ولی انچه که امروز ما نیاز داریم افراد با سواد نیست بلکه عالمانی است که خودشناس، خداشناس، دشمن شناس و وظیفه شناس باشند.

خاطر نشان میشود مراسم سه شنبه های مهدوی هر هفته در روز سه شنبه صبح در این اداره کل برگزار می گردد.

به اشتراک بگذارید :