14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ۲۳:۴۱:۴۳
کد مطلب:  1807721
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان برگزار شد:
آیین تجلیل از معلم پژوهشگر برتر کشور

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: پژوهش مبنای تحول در آموزش و پرورش است و با تقویت روحیه تحقیق و پژوهش در معلمان می توانیم شاهد پویایی و رشد علمی باشیم.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، رحمتی در حاشیه آیین تجلیل از معلمان پژوهنده برتر سراسر کشور، ضمن تقدیر از معلم برگزیده کشوری آقای " رضا ابراهیمی"؛ اظهار داشت:  داشتن روحیه تحقیق، پژوهش و انتقال تجربیات به دانش آموزان از جمله ویژگی های معلم پژوهنده است. وی در ادامه با اشاره به رشد 58 درصدی مشارکت معلمان در بحث اقدام پژوهی، خاطر نشان کرد: افزایش مهارتهای معلمان در زمینه دسترسی به امکانات و استفاده از منابع پژوهشی در امر تعلیم و تربیت، پرورش دانش آموزانی پژوهش گر و پرسش گر را به دنبال دارد. رحمتی همچنین با اشاره به شعار هفته پژوهش "پژوهش مدرسه ای ، پشتیبان ایران قوی" و تحقق اهداف سند تحول بنیادین، بیان داشت: تحقیق و پژوهش موجب تقویت خودباوری در معلمان و کمک به رشد و شکوفائی استعدادهای بالقوه آنان در حل مسائل و فراهم ساختن زمینه‌های بهسازی و اثربخشی در فرایند آموزش و پرورش می باشد. 


   شایان ذکر است  “ رضا ابراهیمی “  دبیر زبان مقطع متوسطه شهرستان لنگرود در سال تحصیلی 1400-1399 و در رشته اقدام پژوهی به عنوان معلم پژوهنده  برگزیده کشوری در هفته پژوهش  معرفی شد. 
 

به اشتراک بگذارید :