23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ۱۶:۱۶:۴۵
کد مطلب:  1807361
از معلمان و دانش آموزان پژوهشگر و فناور برتر کشوری فارس تقدیر شد + اعلام اسامی

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: خوشبختانه امسال معلمان و دانش آموزان فارسی حایز 15 مقام کشوری در حوزه پژوهش و فناوری شده اند که نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته ایم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین تقدیر از معلمان و دانش آموزان پژوهشگر و فناور فارسی برتر کشور  گفت: پژوهش را باید راز توسعه هر جامعه بدانیم و باید دانش آموزان و معلمانی پژوهش فهم تربیت کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به اهمیت پژوهش خوشبختانه از سال ۱۳۹۹ دبیرخانه معلمان پژوهنده کشوری به مدت ۲ سال به فارس واگذار شده است.

اسماعیلی گفت: 5 دانش آموز فارسی به اضافه معلمان آنان نیز به عنوان پژوهشگران موفق حایز مقام کشوری شده اند که این یک دستاورد بزرگ محسوب می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه در مجموع 37 طرح اقدام پژوهی در سطح کشور حایز مقام شدند گفت: خوشبختانه 3 طرح از مجموع 37 طرح منتخب مربوط به معلمان فارس بود.

اسماعیلی گفت: در این بین یک دانشجو معلم و یک مدیر پژوهشسرای فارسی نیز حایز رتبه برتر کشوری شده اند.

وی با بیان اینکه باید برای معلمان و دانش آموزان پژوهشگر ایجاد انگیزه کنیم افزود: از پژوهشگران برتر استانی نیز در هفته آینده تقدیر خواهد شد.

برای دریافت اسامی معلمان و دانش آموزان فارسی برتر پژوهشی و فناوری کشور اینجا را کلیک کنید.

 

به اشتراک بگذارید :