15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ۱۳:۵۲:۱۱
کد مطلب:  1807107
مرکزراهنمایی و مشاوره پیوند شهرستان مرند افتتاح شد/

دوازدهمین مرکز مشاوره و راهنمایی پیوند، صبح امروز با حضور معاون محترم مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرند و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی شهرستان مرند؛ رییس اداره انجمن اولیا و مربیان استان با تشریح خدمات مختلف مرکز راهنمایی و مشاوره پیوند گفت: این نوع مراکز مشاوره درصدد رفع مشکلات تحصیلی دانش آموزان است و باید در نظر داشته باشیم درصد زیادی از مشکلات تحصیلی ریشه خانوادگی و اجتماعی دارند.

اصغرشفائیه ادامه داد: این مراکز همواره درجهت رفع موانع و مشکلات خانوادگی در تلاش بوده که اقدامات خوبی نیز انجام گرفته است.

 اباذر کاظمی در این مراسم تعامل گسترده با سازمان ها و ارگان های مربوط مانند نیروی انتظانی،بهزیستی وتشکیلات قضایی را رمز موفقیت مراکز مشاوره  در راستای کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

مسئول دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان مرند،با اشاره به خدمات گسترده این مرکز گفت:این مـرکز در خصوص زمینه های درمـان اختلالات یادگیری، پیش فعالی، اختلالات توجه و تمرکز، اختلالات رفتاری، برنامه ریزی و هدایت تحصیلی و مـهارت های زندگی فعالیت می کند./ابراهیمی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :