15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ۱۱:۵۵:۱۲
کد مطلب:  1806713
رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور مطرح کرد:
ماموریت اساسی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اثرگذاری در راستای نیازهای کشور است

رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور در گردهمایی مدیران مدارس استعدادهای درخشان قطب پنج کشور به میزبانی مشهد مقدس گفت: ماموریت اساسی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اثرگذاری در راستای نیازهای کشور است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی،الهام یاوری در این جلسه با بیان اینکه ایران عزیز امید و نگاه انتظاراتش را به فرزندانش دوخته است و همه ما این افتخار و فرصت را داریم تا در مسیر بالندگی ایران گام برداریم اظهار داشت: کلید واژه مهم ماموریت‌های اساسی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان "برای هر نیاز کشور یک سمپادی آماده اثرگذاری" می‌باشد.

وی با بیان اینکه اهتمام ویژه ما بایستی در راستای تربیت دانش‌آموزانی اثرگذار باشد و در این راستا بایستی سه محور مدیریت مشارکتی، تقویت ارتباطات و مسئله محوری را در مورد توجه قرار دهیم تصریح کرد: دانش‌آموزان باید در تمامی امور مدارس سهیم باشند، همچنین از مشارکت اولیا و شرکای اجتماعی مدرسه و همچنین اندیشمندان نیز باید در راستای ارتقاء سطح مدیریت مشارکتی استفاده کنیم.

یاوری در پایان افزود: تقویت تعاملات و ارتباطات درون مدرسه ای، در بین مدارس، شهرستانها و استانها و همچنین کاربرد دانش دانش آموزان در حل مسائل موجود در مدرسه می تواند در ارتقاء سطح اثرگذاری این دانش‌آموزان اثربخش باشد.

به اشتراک بگذارید :