15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ۱۱:۵۳:۴۸
کد مطلب:  1806709
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان مطرح کرد:
بازگشایی مدارس و آموزش حضوری در کنار سلامت و بهداشت حق دانش آموزان است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان در گردهمایی مدیران مدارس استعدادهای درخشان قطب پنج کشورگفت: بازگشایی مدارس و آموزش حضوری در کنار سلامت و بهداشت حق دانش آموزان است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، رضا صابری تولایی در این جلسه با بیان اینکه دستگاه تعلیم و تربیت استان خراسان رضوی مینیاتور آموزش و پرورش کشور است اظهار داشت: بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار دانش‌آموز در مدارس سراسر استان مشغول تحصیل هستند.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش خراسان رضوی در بسیاری از جشنواره ها، المپیادها و مسابقات ملی و بین‌المللی و همچنین در کسب رتبه های برتر آزمون سراسری در سطح کشور پیشتاز بوده است گفت: ضرورت بازگشایی مدارس امروز بیش از پیش بر همه آشکار است، بازگشایی مدارس و آموزش حضوری دانش‌آموزان در کنار سلامت و بهداشت یک حق برای دانش‌آموزان است.

صابری تولایی با اشاره به اینکه امروزه آموزش حضوری دانش آموزان یک مطالبه‌ی اجتماعی است که تضمین کننده حرکت به سمت عدالت آموزشی است تصریح کرد: مدرسه مکان تعلیم و تربیت و معلم مهمترین رکن تاثیر گذار در امر تعلیم و تربیت دانش‌آموزان است، مدرسه کانون کانون اصلی تعلیم و تربیت و محلی است که رفتار و شخصیت دانش آموزان در آن شکل می‌گیرد.

به اشتراک بگذارید :