24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1805915
از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ابلاغ شد:
فراخوان انتخاب «پایان‌نامه‌های برتر علمی» در جشنواره پویانمایی

فراخوان چهارمین دوره انتخاب پایان‌نامه‌ برتر علمی با محوریّت انیمیشن، از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ابلاغ شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در این فراخوان از دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دعوت شده است که چکیده پایان‌نامه و رساله خود را برای بررسی و انتخاب در دو قالب word و pdf از طریق ایمیل به دفتر جشنواره پویانمایی ارسال کنند.

بر اساس این گزارش، در فراخوان انتخاب پایان‌نامه‌های برتر جشنواره پویانمایی تأکید شده است که چکیده آثار منتخب در کتاب جشنواره به چاپ می‌رسد و منتخبان برای ارایه پوستر پایان‌نامه خود به جشنواره دعوت و برای پوسترهای علمی راه‌یافته نیز گواهی ارایه، صادر می‌شود.

همچنین پایان‌نامه یا رساله‌هایی که امتیاز لازم را کسب کنند فرصت ارائه در پنل علمی را خواهند داشت و بر اساس قوانین جشنواره و دانشگاه ذی ربط به صورت کتاب چاپ خواهد شد.

بر همین اساس، داشتن نمره بالای ۱۸برای پایان‌نامه یا رساله، تأکید اصلی محتوای آن بر انیمیشن، دارای فایده و تأثیر از لحاظ نوآوری، دارای محتوا و کارایی برای انیمیشن ایران، حاوی نتایج پژوهش و واژگان کلیدی، ثبت و تأیید در سامانه «پارسای ایران‌داک»، داشتن تاریخ دفاع از اول شهریور ۱۳۹۷تا ۳۰آذر ۱۳۹۹و شرکت نکردن در دوره‌های قبلی جشنواره، از شرایط شرکت در این فراخوان است.

علاقه‌مندان تا ۲۲دی ۱۴۰۰فرصت دارند چکیده آثار خود را به پست الکترونیک با نشانی زیر ارسال کنند:

 info۱۵@tehran-animafestival.ir

شایان ذکر است؛ دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۵تا ۱۹اسفند ۱۴۰۰در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :