15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ ۱۳:۵۷:۲۲
کد مطلب:  1805335
دانش آموز آذربایجان شرقی رتبه اول کشوری جشنواره عیدانه های شاد سازمان دانش آموزی را کسب کرد

رئیس سازمان دانش آموزی آذربایجان شرقی از کسب رتبه اول کشوری توسط دانش آموز پیشتاز استان در جشنواره عیدانه های شاد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، صمد علیزاده بیان کرد: جشنواره عیدانه های شاد همزمان با فصل بهار در 9 محور برگزار شد و آثار دانش آموزان پس از داوری توسط دبیرخانه شهرستانی و استانی  در کانال استانی در شبکه شاد با آدرس @irsto_p_azarshaghi بارگذاری شده و سپس آثار منتخب به سازمان دانش آموزی کشور ارسال گردید.

وی  افزود: در مرحله کشوری نیز پس از داوری تخصصی، آثار منتخب جهت اثر سنجی و انتخاب آثار برتر از دیدگاه کاربران در سامانه ارتباطی پیشتازان (ساپ) با آدرس@parvareshi4 بار گذاری شدند.

رئیس سازمان دانش آموزی استان تصریح کرد: دانش آموز تینا حیدری از ناحیه 4 تبریز  با تولید محتوا و شرکت در این جشنواره توانست در محور شعر و شور فارسی رتبه اول کشوری را کسب کند.

علیزاده  با عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای این دانش آموز پیشتاز، گفت: در حال حاضر جشنواره پاییزی به رنگ مهر در استان در حال برگزاری است و دانش آموزان و مربیان پیشتاز می توانند  نسبت به تولید محتوا با موضوعات اعلام شده اقدام  و در جشنواره  های مختلف و متنوع سازمان دانش آموزی شرکت کنند./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :