13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ ۱۳:۴۷:۵۹
کد مطلب:  1805289
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس خبر داد:
احکام استخدامی مشمولین قانون تعیین تکلیف، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی و متعهدین خدمت آموزش و پرورش فارس صادر شد

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: در آموزش و پرورش فارس بیش از 4 هزار 100 نیروی مشمول قانون تعیین تکلیف (حق التدریس) داشتیم که احکام استخدامی بیش از دو هزار و 500 نفر از این معلمان صادر شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، رضا کاظمی گفت: مابقی نیروهای حق التدریس نیز بعد از گذراندن دوره های مهارت آموزی و صدور مجوز از وزارت آموزش و پرورش استخدام خواهند شد.

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: همچنین امسال کارهای استخدامی یکهزار و صد و شصت نفر از نیروهای ماده 28 نیز انجام شده است.

کاظمی گفت: احکام استخدامی بیش از یکهزار و 200 نفر از افرادی که در آزمون سراسری در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده اند صادر شده است.

وی افزود: همچنین 218 نفر روحانی وظیفه و سرباز معلم نیز در آموزش و پرورش فارس از ابتدای سال تحصیلی 1401-1400 به کار گیری شده اند.

وی با بیان اینکه در فرایند نقل و انتقالات استان سعی کردیم مشکلات فرهنگیان را در نظر بگیریم افزود: نقل و انتقال بیش از 6 هزار 300 نفر از فرهنگیان فارس صورت گرفته است.

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: بیش از 9 هزار نفر واجد شرایط بازنشستگی در استان داشتیم که بیش از نیمی از این افراد تقاضای استمرار خدمت داشتند که با این امر موافقت شد و احکام بازنشستگی 4 هزار نفر نیز صادر گردید.

کاظمی در خصوص به کار گیری مربیان قرآنی و مدرسان طرح امین نیز گفت: لیست افراد واجد شرایط بخشنامه جهت جذب و به کارگیری به وزارت خانه ارسال شده است.

وی گفت: در فارس بیش از 400 نفر شامل بخشنامه تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران شده است که اطلاعات این افراد برای تایید نهایی به وزارت خانه ارسال گردیده است.

به اشتراک بگذارید :