15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ ۰۹:۰۸:۰۰
کد مطلب:  1802849
شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی موفق به کسب جایگاه دوم کشور، در جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری ۱۴۰۰ شد

شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی موفق به کسب جایگاه دوم کشور، در جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری ۱۴۰۰ شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش استان موفق به کسب جایگاه دوم کشور، در جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری ۱۴۰۰ شد.

"دکتر علی وحدتی"، معلم آموزش و پرورش منطقه تبادکان با رساله:"تحلیل سیاست های مواجهه با غرب در اصلاحات آموزشی معاصر ایران بر اساس فلسفه دریدا" موفق به "کسب رتبه اول" در بخش رساله دکتری برتر شد.

خانم ها "سعیده اصلاحی"، "زهرا ساقی" و " سحر بابازاده"، معلمان آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد مقدس نیز با طرح : "چگونه با استفاده از رویکرد کلاس معکوس یادگیری درس علوم را برای دانش آموزان پایه چهارم در فضای مجازی افزایش دهیم؟!"، در میان برگزیدگان کشوری بیست و چهارمین برنامه معلم پژوهنده قرار گرفتند.

همچنین پیش از این بر اساس اعلام ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در وزارت آموزش‌ و پرورش، "نرگس صفرزاده کندری" و "نازنین زهرا گورگانی" از خراسان رضوی با پژوهش "تولید برق پاک" به عنوان پژوهشگر برتر در دوره دوم ابتدایی انتخاب شده بودند.

به اشتراک بگذارید :